|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۸۸

از تیم ملی فوتبال حمایت کامل می کنیم

خبرگزاری تسنیم: وزیر ورزش و جوانان گفت که مشکلی برای انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال وجود ندارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در پاسخ به سوالی در مورد اعلام نشدن اسامی هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: در این مورد مشکلی نداریم و تنها دلیل تاخیر همان دقتی است که باید در انتخاب حامی مالی و همینطور هیئت مدیره قوی و کارآمد داشته باشیم.

وی افزود: استقلال و پرسپولیس دو سرمایه ملی و فرهنگی ورزش کشور هستند و وزارت ورزش و جوانان با نهایت دقت و حساسیت هیئت مدیره را انتخاب می کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی دارد. به زودی وضعیت استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص می شود. خیال هواداران راحت باشد و قول می دهم استقلال و پرسپولیس روزهای موفق تری پیش رو داشته باشند.

گودرزی با اشاره به اهمیت این دو باشگاه برای دولت تدبیر و امید گفت: اصلاح نابسامانی های گذشته بخصوص در موارد مالی کاری ویژه و با ریسک بالا بود که به لطف خدا و بدون واهمه از تهدید برخی افراد ذینفع شروع کردیم و خوشبختانه مردم، نمایندگان مجلس و بسیاری از دلسوزان نظام و کشور از این روند خشنود هستند و مطمئن باشید هدف وزارت ورزش و جوانان و مجموعه دولت اعتلای فوتبال و قرار گرفتن آن در مسیر صحیح است.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: من این نوید را می دهم با روندی که آغاز شده نه تنها فوتبال حرفه ای ضربه نخواهد خورد بلکه همه چیز در یک فضای شفاف و اصولی پیش خواهد رفت و سرمایه های ملی به جای اینکه نصیب گروه و یا افراد خاصی شود با حساب و کتاب هزینه خواهد شد که نتیجه آن بهبود اوضاع فوتبال و البته رضایت مردم و هواداران این رشته خواهد بود.

گودرزی درباره تیم ملی و حمایت وزارت ورزش و جوانان از این تیم گفت: با توجه به تاکیدات دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، تیم ملی فوتبال ایران در این زمان برای ورزش ما اولویتی غیرقابل انکار است و به رغم برخی محدودیت های مالی، همه گونه حمایتی از تیم ملی در دستور کار وزارت است و امیدوارم در جام جهانی برزیل بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، شایستگی های فوتبال ایران را همراه با فرهنگ و منش پهلوانی ایرانیان به نمایش بگدارند.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبت های خود به تدوین قانون ورزش پرداخت و گفت: در حال حاضر تدوین لایحه پیشنهادی قانون وزارت ورزش و جوانان مراحل نهایی را طی می کند تا بتوانیم آن را در هیئت دولت مطرح و به مجلس ارائه دهیم و این قانون بتواند به نیازها وانتظارات جامعه ورزش و امور جوانان پاسخ دهد.

انتهای پیام /

ارسال نظر