|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۸۲

خبرگزاری تسنیم: مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی تأکید دارد که در دیدار پایانی تیمش در لیگ برتر به میدان برود، حتی با وجود درد و مشکلات ناشی از مصدومیت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سرخیو آگرو، مهاجم منچسترسیتی در دیدار این تیم مقابل اورتون دچار مصدومیت شد و بازی تیمش مقابل استون ویلا را که با برتری ۴ بر صفر شاگردان مانوئل پیگیرنی خاتمه یافت را از دست داد. با این حال مهاجم تیم ملی آرژانتین خود را آماده آخرین بازی فصل جاری من سیتی مقابل وستهام می کند که یکشنبه شب برگزار خواهد شد. آبی های منچستر با توجه به تفاضل گل خوبی که دارند با یک تساوی خانگی مقابل وستهام هم به عنوان قهرمانی فصل جاری لیگ برتر خواهند رسید.

سرخیو آگرو در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه منچسترسیتی گفت: احساس خوبی دارم و با وجود اینکه صددرصد آماده نیستم ولی دوست دارم یکشنبه شب بازی کنم. حتی اگر به طور کامل آماده بازی نباشم احساس و رویای هواداران منچسترسیتی مرا به سوی این بازی خواهد کشاند و نمی خواهم دردی را به خاطر بیاورم.

من سیتی با گل دیرهنگام آگرو قهرمانی فصل ۱۲-۲۰۱۱ لیگ برتر را به دست آورد. مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی در خصوص بازی با وستهام گفت: به نظرم بازی دشواری در پیش داریم و این بدان معناست که یک لحظه هم بازی آسانی نخواهد بود.

مهاجم ۲۵ ساله آلبی سلسته در پایان اظهار داشت: وستهام قطعاً برای شکست دادن ما به ورزشگاه اتحاد می آید و چون فشاری روی این تیم نیست بازی دشواری خواهد شد. برعکس روی ما فشار خواهد بود، چون به پیروزی در این دیدار نیاز داریم.

من سیتی در حال حاضر با ۸۳ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و اگر فردا مقابل وستهام تن به شکست دهد لیورپول با برتری مقابل نیوکاسل می تواند پس از ۲۴ سال به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یابد.

انتهای پیام /

ارسال نظر