|
|
کدخبر: ۱۷۳۷۱۹

کار جانشین اولیویرا بی نهایت سخت است

خبرگزاری تسنیم: مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: امیدارم تونی در تیم ما بماند ولی اگر جدا شد هواداران تراکتورسازی باید برخورد خوبی با جانشین این مربی داشته باشند.

محمد نصرتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمابتدا در مورد صحبت های مدیرعامل تراکتورسازی که ماندن تونی در این تیم را منتفی خوانده است، گفت: من در جزئیات مذاکرات باشگاه با تونی نیستم و نمی توانم در این مورد اظهارنظر جامع و کاملی داشته باشم.

وی افزود: با این حال باید بگویم که تونی نتایج بسیار خوبی با تراکتورسازی گرفته و هر فردی جایگزین او شود بی نهایت کارش سخت خواهد بود. امیدوارم شرایط برای ماندن این تیم مربی فراهم شود ولی اگر این اتفاق نیفتاد این حق باشگاه است که دنبال گزینه های دیگر باشد.

مدافع تیم تراکتورسازی خاطر نشان کرد: این درست که هواداران به شدت تونی را دوست دارند ولی آنها باید بدانند که امثال کمالوند، جلالی، اولیویرا، نصرتی و خیلی های دیگر رفتنی بوده و هستند. به نظر من نام تراکتورسازی از همه چیز مهمتر است و هواداران این تیم باید برخورد خوبی با جانشین اولیویرا داشته باشد. آنها نباید اگر تونی رفت جانشین او را تخریب کنند.

نصرتی در پاسخ به این سؤال که «آیا از مذاکره باشگاه با مربیان کروات(برانکو، کرانچار و اسکوچیچ) خبر داری؟»، تاکید کرد: من خبری در این مورد ندارم و اطلاعاتم در حد خبرهایی است که در رسانه ها مطرح می شود. من معتقدم مربی تراکتورسازی باید تجربه بین المللی داشته باشد و به اندازه نام این تیم بزرگ باشد. امیدوارم در نهایت یک اتفاق خوب رخ دهد.

انتهای پیام /

ارسال نظر