|
|
کدخبر: ۱۷۳۷۲۱

هفته سی و هفتم رقابت های لالیگا

اتلتیکو مادرید، بارسلونا و رئال مادرید در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت های لالیگا برای افزایش شانس قهرمانی خود تلاش می کنند.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سی و هفتم رقابت های لالیگا فردا شب با انجام هشت دیدار پیگیری می شود که بارسلونا، اتلتیکو مادرید و رئال مادرید در سه دیدار همزمان به مصاف رقبای خود می روند تا آخرین تلاش هایشان را در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ برای رسیدن به قهرمانی انجام دهند.

در مهم ترین مسابقات فردا شب اتلتیکو مادرید که با سه امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در صدر جدول قرار دارد، از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در ویسنته کالدرون میزبان مالاگا خواهد بود و برای ماندن در صدر جدول تلاش خواهد کرد تا دیدار خود مقابل بارسلونا در آخرین هفته لالیگا را با حداقل سه امتیاز برتری نسبت به این تیم آغاز کند.

در سایر مسابقات بارسلونا که با برتری یک امتیازی نسبت به رئال مادرید در رده دوم قرار دارد، از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به مصاف الچه می رود. بارسلونا نیز تلاش خواهد کرد با پیروزی مقابل الچه فاصله سه امتیازی خود را با اتلتیکو مادرید حفظ کند تا تکلیف قهرمان لالیگا در آخرین هفته مشخص شود.

رئال مادرید نیز که هفته گذشته شانس خود را برای رسیدن به قهرمانی با تساوی مقابل وایادولید و مصدومیت کریستیانو رونالدو، کمرنگ تر کرد، چاره ای جز پیروزی مقابل سلتاویگو ندارد. رئال مادرید هم اکنون با ۸۴ امتیاز یعنی یک امتیاز کمتر از بارسلونا و چهار امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید در رده سوم قرار دارد و در صورت لغزش حریفانش می تواند به قهرمانی امیدوار شود.

در سایر مسابقات اتلتیک بیلبائو از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه میزبان رئال سوسیداد است و ختافه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از سویا پذیرایی می کند؛ گرانادا و آلمریا در همین ساعت با یکدیگر دیدار خواهند کرد. رئال بتیس نیز که از لالیگا سقوط کرده و چیزی برای از دست دادن ندارد، میزبان رئال وایادولید است. اوساسونا که در رده نوزدهم قرار دارد و کار سختی برای بقا در لالیگا دارد، با اسپانیول مسابقه می دهد.

انتهای پیام / د

ارسال نظر