|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۷۹

از هواداران ذوب آهن انتظار دارم ۱۰ برابر گذشته حمایت کنند

سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: انتظاراتم در نفت برآورده نشد به همین دلیل با آنها به توافق نرسیدم.

یحیی گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره ترک نفت تهران و حضورش در ذوب آهن اصفهان گفت: یکی از مهمترین مسائلی که باعثجدایی ام از نفت تهران شد انتظاراتی بود که من داشتم اما متاسفانه عملی نشد. من از هیچ کس ناراحت نیستم و قسمت من این بود که امسال در خدمت نفت نباشم.

وی افزود: بحثاین نیست که خودم دوست داشته باشم یا نداشته باشم بالاخره امسال مسئولان نفت از لحاظ اقتصادی در مضیقه بودند و محدودیت هایی را داشتند به همین دلیل و به خاطر اینکه شاید این موضوع خدای ناکرده بعدا به تیم ضربه می زد من تصمیم گرفتم که در خدمت نفت در فصل جاری نباشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما هم پیشنهاد نجومی و ۶۰۰ میلیونی نسبت به فصل قبل به نفتی ها داده بودید یا خیر گفت: نه اینطور نبود من پیشنهاد خودم را به نفت دادم و نفت هم پیشنهاد خودش را به من داد پیشنهاد نفتی ها همان مبلغ سال گذشته بود و سپس من هم پیشنهادی به آنها دادم اما در کل به توافق نرسیدیم در این میان پیشنهادی نجومی و از این حرف ها نبود و من نمی دانم چرا بحثاین مبالغ را مطرح کرده اند اما برای نفتی ها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که بتوانند در آینده هم موفق باشند.

گل محمدی در مورد انتخاب ذوب آهن نیز تاکید کرد: من قبلا با آذری کار کرده ام و به خوبی ایشان را می شناسم. ذوب آهن باشگاه کوچکی نیست امکانات و تشکیلات خوبی دارد و احساس کردم که اگر به اصفهان بروم می توانم به این تیم کمک کنم و انشاءالله ذوب آهن را به جایگاه اصلی اش برسانم البته من قصد این را ندارم تا زحمات گذشتگان را زیر سوال ببرم و فقط با توجه به پیشنهاد ذوب آهن و بررسی های لازمه متوجه شدم که می توانم به این تیم کمک کنم.

وی افزود: ذوب آهن تیمی پر طرفدار و دارای هوادارانی پرشور و متعصب است و دوست دارم با این هواداران دوباره نام ذوب آهن را حتی در آسیا مطرح کنم، کار سختی است اما مطمئن باشید با کمک همه عوامل ذوب آهن می توانیم با نتایج خوب خستگی کارگرانی که در کوره های اصفهان تلاش می کنند را جبران کنیم.

گل محمدی ادامه داد: همینجا هم می گویم من از مسئولان نفت ناراحت نیستم اصلا چرا باید از نفتی ها ناراحت باشم. با آنها توافق مالی نداشتم چون آنها محدودیت هایی هم دارند. من یک سال بسیار خوب را در نفت داشتم و همینجا جا دارد از تمام مسئولان نفت که همه جوره امکانات خوبی در اختیار من گذاشتند و همه با هم کمک کردند تا این افتخار به این باشگاه برسد تشکر کنم من دوست داشتم با نفت در آسیا باشم اما قسمت نشد قطعا با یک مقدار تقویت نفت می توانست به عنوان نماینده خوب و موفق در آسیا بدرخشد اما شرایط جور نشد و من برای نفت از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سوال دیگری که هدفتان امسال در این تیم اصفهانی چیست گفت: بالاخره سازمان لیگ سیاستی مبنی بر جوانگرایی دارد من باز هم باید این را تاکید کنم من هیچ مبلغ نجومی به نفت پیشنهاد ندادم. نفتی ها همان مبلغ فصل گذشته را به من پیشنهاد دادند اما درخواست من چیز دیگری بود بالاخره باید از این مسئله گذشت و امسال سعی می کنیم با تلفیقی از جوانان و با تجربه ها تیمی بسازیم که هواداران از آن لذت ببرند. شخصا به کار کردن با جوان ها علاقه دارم اما باتجربه ها هم باید کنار تیم باشند همه با هم باید کمک کنیم تا ذوب آهن رو به جلو حرکت کند و گذشته تلخش را از بین ببرد البته همه برای این تیم زحمت کشیده اند و من خدایی ناکرده نمی خواهم هیچ کس را زیر سوال ببرم.

گل محمدی در مورد دستیارانش نیز خاطرنشان کرد: فعلا مجتبی حسینی در کنار من خواهد بود و در مورد سایرین بعدا تصمیم می گیرم کار ما سخت است هواداران اصفهانی باید ۱۰ برابر گذشته به تیم خودشان و ما کمک کنند تا از آبروی ذوب آهن در فوتبال ایران و حتی آسیا دفاع کنیم. روزی رضایت پیدا می کنم که هواداران ذوب آهن فولادشهر را مثل چند مدت گذشته مملو از هوادار کنند و از بازی های ذوب آهن لذت ببرند. من سعی می کنم در انتخاب هایم دقت کنم تا یک تیمی خوب و پرتلاش داشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد شرایط تیم ملی کشورمان نیز گفت: شرایط تیم ملی بد نیست درست است همه بچه ها در اردوی قبلی نبودند اما در اردوی پیش رو بالاخره به نظر می رسد که همه هستند امیدوارم چند بازی تدارکاتی که در پیش داریم به تیم ملی کمک کند تا هماهنگ تر شود من به این تیم ملی خوشبینم.

وی افزود: متاسفانه الان صحبت هایی در مورد لباس های جام جهانی و تیم ملی مطرح شده که من این پیشنهاد را می دهم که نباید اجازه دهیم این موضوع تمرکز تیم ملی را از بین ببرد. این مشکل حل می شود و همه با تمرکز بالا فقط به موفقیت تیم ملی فکر می کنند. ۳۰ روز مانده تا جام جهانی لباس مشکل بزرگی نیست و از رسانه ها می خواهم که این مسئله را زیاد بزرگ نکنند تا دیگران سوءاستفاده نکنند.

گل محمدی در پایان در مورد سفرش به اصفهان نیز تاکید کرد: من روز سه شنبه به اصفهان می روم و سپس به تهران برمی گردم انشاءالله تمرینات را از اواسط خرداد دنبال می کنیم و اصلا مشخص نیست که چند درصد از تیم می مانند یا می روند. روز سه شنبه همه چیز را بررسی خواهیم کرد و تصمیم نهایی را در مورد بازیکنان و لیست خواهیم گرفت من باز هم می گویم همه خانواده ذوب آهن باید به من کمک کنند و من همینجا قول می دهم با تمام توانم به این تیم خوب اصفهانی کمک کنم تا بتواند دوباره موفق باشد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر