|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۵۹

بعد از قهرمانی در سوپرلیگ بسکتبال؛

کاپیتان تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام با تعریف از تیم خود گفت: جو خوبی در این فصل داشتیم و تمام بازیکنان خوب بودند. من هم با وجود سهمیه خارجی بودن در کنار تیم ماندم و بازیکنان را حمایت کردم.

حامد سهراب نژاد کاپیتان پتروشیمی بعد از بازی آخر فینال و قهرمانی دوباره در لیگ بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: من تا قبل از بازیهای ضربدری تیم را همراهی کردم و هر چند که به خاطر سهمیه های خارجی در ادامه داخل ترکیب قرار نداشتم اما به عنوان کاپیتان کنار آنها ماندم و به هر شکلی حمایتشان کردم. هر چند در ترکیب بازی نکردم اما در حد توانم به بازیکنان و تیم از نظر روحی کمک کردم.

وی از هم تیمی های خود هم تعریف کرد: جو بسیار خوبی در این فصل داشتیم و همه بازیکنان تیم خوب بودند. خوشبختانه در بازیهای آخر هم بازیکنان خارجی تاثیر زیادی در تیم گذاشته و به کمک سایر بازیکنان آمدند.

غیبت تماشاگران تاثیر گذاشت

سهراب نژاد از بازی پنجم گفت: بازی سنگینی بود و با توجه به غیبت تماشاگران در ابتدای بازی تمرکز خوبی در بین بازیکنان نبود و ضعیفتر عمل کردند اما در بین دو نیمه صحبتهای کادر فنی روحیه خوبی به همه داد و ۱۷ امتیاز عقب مانده را جبران کردیم. بعد از آن هم تیم به امید گرفتن کاپ کار را تمام کرد.

سهراب نژاد از مردم ماهشهر هم تشکر می کند: خوشحالم که مردم شهر انقدر به تیم وفادار هستند و همیشه تیم را حمایت می کنند. بعد از اتمام بازی هم در ۱۰ دقیقه تمام سالن را پر کردند. امیدوارم با این قهرمانی گوشه قلب مردم را خوشحال کرده باشیم. تمام برنامه ریزیهای مربوط به کاپ و مدال هم به خاطر شادی همین مردم بود.

وی همچنین از برخوردهای فینال گفت: با حضور چند بازیکن ملی، حساسیتها زیاد شده بود و هر دو تیم هم سرمایه گذاری سنگینی برای قهرمانی انجام داده بودند با این شرایط همه دوست دارند که برنده شوند و تیم نتیجه بگیرد اما بازی هم برد و باخت دارد. ما و بازیکنان مهرام با هم دوستیم و نزدیک به ۱۵ سال در رده های مختلف سنی دور هم هستیم بنابراین مشکلی بینمان وجود ندارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر