|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۹۴

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال اتلتیک بیلبائو شایعاتی که درباره جدایی وی از باسکی ها در پایان فصل برای پیوستن به کاتالان ها وجود دارد را تکذیب کرد و گفت از زندگی اش در سن مامس راضی است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، با وجود آنکه شانس قهرمانی بارسلونا برای فتح لالیگا دوباره زنده شده است و این تیم با بردن دو بازی بعدی اش در لالیگا می تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند، هنوز شایعاتی درباره برکناری خراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی این تیم شنیده می شود و از چند مربی از جمله ارنستو والورده، سرمربی تیم اتلتیک بیلبائو به عنوان جانشین مارتینو نام برده می شود.

والورده اما تاکید کرد که هیچ تماسی از سوی مدیران باشگاه بارسلونا با وی صورت نگرفته است، ضمن اینکه او علاقه ای به قبول هدایت بارسا ندارد.

والورده که تیمش جایگاه خود را در رده چهارم جدول رده بندی لالیگا تثبیت کرده و توانسته سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را برای بیلبائو کسب کند، گفت: من از سوی بارسلونا هیچ پیشنهادی نداشته ام. کسی به من پیشنهاد نداده است، چون همه می دانند که من با اتلتیک بیلبائو قرارداد دارم.

سرمربی ۵۰ ساله اتلتیک بیلبائو افزود: تنها در یک صورت امکان دارد که من اتلتیک بیلبائو را ترک کنم و آن در شرایطی است که مسئولان باشگاه از من بخواهند چنین کاری انجام دهم، اتفاقی که بعید می دانم رخ دهد. حتی اگر خودم هم چنین تقاضایی کنم آنها قبول نخواهند کرد و قطعاً چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

والورده تصریح کرد: همانطور که می بینید هیچ راهی برای جدا شدن من از اتلتیک بیلبائو وجود ندارد. رفتن من به بارسلونا شایعه ای بیش نیست که ما هیچ توجهی به آن نداریم و به کار خود ادامه می دهیم. فکر نمی کنم بعد از این باز هم لزومی برای شفاف سازی در مورد این موضوع وجود داشته باشد.

در حال حاضر در میان گزینه هایی که از آنها به عنوان کاندیداهای مربیگری بارسلونا یاد می شود، لوئیس انریکه، سرمربی تیم سلتاویگو که سابقه بازی در بارسا را هم دارد، بیشترین شانس را دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر