|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۴۸

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق:

مهدی رهبری گفت: در برابر مشهد شانس برد داشتیم که با اخراج کاظمی از بین رفت.

مهدی رهبری سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق یزد درگفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: در بازی روز گذشته مقابل ثامن الحجج مشهد شانس برد مقام این تیم را داشتیم که متاسفانه با اخراج امیرکاظمی از سوی داور این دیدار این موقعیت از دست رفت.

وی تصریح کرد: کاظمی از بازیکنان فیکس وکلیدی تیم مان است وبا داوری سختگیرانه باعثشد که وی دراین بازی اخراج شود.
متاسفانه امیرزندی یکی دیگر از بازیکنان تیم نیز از ناحیه دست مصدوم هستند و نتوانستند به میدان بیایند.

رهبری درادامه گفت: با اینکه این مسابقه را واگذار کردیم وبه رده سوم سقوط کردیم ولی دیدار خوبی بود واز معدود بازی هایی بود که دلچسب واز هیجان لازم برخورد دار بود.

وی اشاره کرد: در این دیدار بازیکنان انگیزه بالایی برای شکست حریف داشتند اما به این هدف نرسیدیم و در نهایت ۲۰بر۲۱ به مشهد باختیم البته حریفمان از شش ملی پوش بهره می برد و سرمایه گذاری کلانی در این زمینه کرده است وما با یک تیم قدر مصاف داشتیم.

رهبری عنوان کرد: داوری این دیدار سختگیرانه بود و اگر کاظمی اخراج نمی شد شاید نتیجه طوری دیگری رقم می خورد عین این اتفاق در بازی با اراک نیز رخ داد که باید آن ها نیز چنین می شد وانتظار این اخراج را نداشتیم بهر حال بازی بسیار سختی بود و حضور پرطرفدار تماشاگران، هیجان خاصی به سالن بخشیده بود.

وی گفت: با باخت مقابل مشهد وکسب ۲۶ امتیاز سومی دوره بیست و ششم را به دست آوردیم با اینکه نخستین حضور خود را تجربه می کردیم بازیکنان دور از انتظار ظاهر شدند ودر اینجا باید از زحمات وهمت بچه های تیم که با همت وهمدلی و زحمات بسیار باعثشدند که این عنوان را کسب کنند وکسب نائب قهرمانی را به ثامن مشهد تبریک می گویم.

رهبری اضافه کرد: حمایت های بی دریغ مسئولین باشگاه نیز نباید فراموش کنیم ودر اینجا از آن ها نیز تشکر می کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از چندماه رقابت در لیگ برتر دیدارهایمان به پایان رسید و باید به فکر لیگ فصل ۹۳ باشیم و خود را برای این مسابقات آماده کنیم.

انتهای پیام /


ارسال نظر