|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۹۲

جواد محجوب تنها امید ایران برای کسب مدال در مسابقات جودو باکو فردا به میدان می رود

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در ادامه رقابت ها جودو جایزه بزرگ باکو فردا تیم کشورمان ۲ نماینده دارد که به روی تاتامی خواهند رفت.

در این مسابقات که ۲۴۷ ورزشکار از ۴۱ کشور دنیا حضور دارند، فردا و در آخرین روز این رقابت ها ۳ وزن باقی مانده۹۰ -، ۱۰۰ - و۱۰۰ + کیلوگرم برگزار خواهد شد که تیم ملی کشورمان در وزن ۹۰ - کیلوگرم نماینده ندارد ولی در وزن ۱۰۰ - کیلوگرم جواد محجوب که امید زیادی برای کسب مدال دارد و چشم اهالی جودو به اوست در دور نخست " عادل خان گوژیبایف " از قزاقستان راپیش رو خواهدداشت که در صورت برد یا برنده دیدار جودوکاری از سوئیس و " تووشین بایار نایدان " از مغولستان مصاف می کند.

درآخرین و سنگین ترین وزن این رقابت ها نیز ایران نماینده ای جوان دارد. جعفر پهلوانی جودوکار وزن ۱۰۰ + کیلوگرم کشورمان که در غیاب محمد رضا رودکی جایگزین وی شده با سن و سالی کم، قصد دارد پا در میادین برزگ بگذارد.

وی فردا پس ا ز مبارزه با " رینات صدوف " از روسیه چشم به برنده دیدار " اوشانگی کوکا اوری " از جمهوری آذربایجان و " گئورگی زکه یایدزه " از گرجستان دارد.

شایان ذکر است: از ۳ نماینده ای که از کشورمان که دیروز و امروز در این مسابقات به روی تاتامی رفته اند فقط سعید ملایی توانسته به مقام هفتم دست پیدا کند و بقبه جودوکاران با باخت در دور اول و نهایتا دور دوم از رقابت ها خداحافظی کرده اند.

فردا چشم همه اهالی جودو به جواد محجوب است، نماینده ای که تقریبا در هر مسابقه ای که شرکت کرده با مدال مسابقه را به پایان برده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر