|
|
کدخبر: ۱۷۴۱۱۲

فوتسال قهرمانی آسیا - ویتنام

خبرگزاری تسنیم: دیدار ۲ تیم ایران و ژاپن در فینال فوتسال قهرمانی آسیا در وقت قانونی با تساوی به پایان رسید و کار به وقت اضافه کشیده شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال ایران از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(شنبه) برای انجام دیدار فینال فوتسال قهرمانی آسیا در سالن ورزشگاه هوشی مینه ویتنام به مصاف ژاپن رفت این دیدار در وقت قانونی با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در نتیجه دو تیم برای قهرمانی باید در وقت اضافه تلاش کنند.

نیمه نخست:

تیم ملی ایران نسبت به بازی های قبلی اش برابر ژاپن کار مشکل تری داشت و از همین رو اولین گل ایران پس از گذشت ۸ دقیقه از بازی به ثمر رسید. این گل را فرهاد توکلی به ثمر رساند.
شاگردان خسوس بیشتر توپ و میدان را در این نیمه در اختیار داشتند اما در نهایت نتوانستند به بیش از یک گل دست پیدا کنند و نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. آبی پوشان ژاپن هم چندان دست و پا بسته نبودن و برخی اوقات موقعیت هایی را روی دروازه ایران ایجاد می کردند اما این موقعیت ها بی ثمر بود.

نیمه دوم:

شش دقیقه پس از آغاز نیمه دوم بالاخره آبی پوشان ژاپنی توانستند دروازه ایران را باز کنند و با زی را به تساوی بکشانند.

در ادامه بازی قدرت بهادری با چند شوت محکم دروازه ژاپن را تهدید کرد اما بی نتیجه بود.

خطای هندی که داور به سود ژاپن اعلام کرد باعثشد ایران پنج خطایی شود و ژاپنی ها یک موقعتی از روی نقطه دوم پنالتی را به دست بیاورند. ایناوا نتوانست از این توپ بهره ای ببرد تا همچنان بازی با تساوی ادامه پیدا کند.

این دیدار به وقت اضافه کشیده شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر