|
|
کدخبر: ۱۷۴۷۱۲

همایش همبستگی در حمایت از تیم ملی

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم ملی فوتبال ایران معتقد است با تساوی در بازی اول جام جهانی می توانیم به دور دوم این مسابقات صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، آندرانیک تیموریان در حاشیه همایش همبستگی در حمایت از تیم ملی در پاسخ به اینکه به فوتبالدوستان ایرانی چه قولی می تواند بدهد، گفت: قول دادن کار بسیار سختی است اما ما تمام تلاش مان را به کار می گیریم تا در یک ماه آینده سخت تمرین کنیم و از برزیل پرافتخار برگردیم.

وی پیش بینی اش از بازی اول ایران مقابل نیجریه را اینطور عنوان کرد: نیجریه یک تیم بسیار قدرتمند است که بازیکنانش در اروپا بازی می کنند. هر چند ما هم تیم جوان و باتجربه ای هستیم اما به نظرم اگر یک مساوی از نیجریه بگیریم می توانیم به دور دوم جام جهانی صعود کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص بازی مقابل آرژانتین هم گفت: دیدار مقابل آرژانتین بسیار مشکل است، چون آرژانتینی ها بازیکنان خوبی دارند. ما هم می توانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و قبلاً هم نشان داده ایم که تحت هر شرایطی پشت هم هستیم. ما در مسابقات انتخابی جام جهانی ثابت کردیم می توانیم اتفاقات نادر فوتبال را رقم بزنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر