|
|
کدخبر: ۱۷۴۸۱۴

اخبار تیم فوتبال استقلال؛

با اینکه صحبت از حضور و حفظ امیر قلعه نویی در استقلال است، اما شایعاتی در خصوص مذاکرات وی با سران یک تیم لیگ برتری شنیده می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانو به نقل از یک مقام آگاه در باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی به شرایط موجود در تیم استقلال معترض شده و حتی وی اعلام کرده است مشخص شدن تکلیف استقلال، زیادی طولانی شده و مسئولان در این خصوص باید بیشتر به فکر باشند.

اعتراض امیر قلعه نویی در این خصوص عاملی است که بحثحضور وی در تیم های شهرستانی دیگر عنوان و مطرح شود و این در حالی است که حتی بحثعقد قرارداد داخلی وی با یک تیم لیگ برتری نیز مطرح می شود.

شایان ذکر است، این مربی در حال حاضر تکلیف مشخصی ندارد زیرا مدیر عامل جدید تیم بر اساس شرایط خواسته هایش سرمربی آینده و فصل بعد استقلال را برمی گزیند.

گفتنی است، هشدار امیر قلعه نویی در خصوص مشخص شدن تکلیف استقلال جدی است و اگر این مربی اقداماتی نیز در خصوص تیم جدیدش انجام دهد، عجیب نیست.* مسعود معینی به وزارت برنامه داد / پرهام، رئیس هیات مدیره استقلال


بر اساس این گزارش و به نقل از یک مقام آگاه، مسعود معینی، مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال نیز برنامه های خود را به وزارت ورزشی ارائه کرده است تا جزو گزینه های اصلی حضور در هیئت مدیره استقلال باشد اما اعلام شده است که از بین اصغر حاجیلو و مسعود معینی یک نفر به عنوان عضو هیئت مدیره در استقلال مشغول به کار می شود.

گفتنی است، اعلام شده از طرفی نام پرهام نیز به عنوان عضو هیئت مدیره و به عنوان رئیس اصلی هیئت مدیره مطرح شده است و وزارت بدلیل شرایط مالی پرهام در خصوص حضور وی در تیم استقلال برنامه ریزی کرده است، ولی این مدیر هنوز در این مورد بحثقطعی را عنوان نکرده و اما گفته می شود اگر پرهام به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شود رئیس هیئت مدیره می شود و به این ترتیب تیم را همراهی می کند.

* تشکیل کمیته فنی برای استقلال قطعی است / قطعیت حضور پورحیدری در کمیته فنی آبی ها!

طبق شنیده های ما از منابع آگاه در استقلال بحثکمیته فنی درحالی مطرح شده است که مسئولان قصد دارند از قدیمی ها و پیشکسوتان استقلال در کمیته بهره ببرند و این درحالی است که بحثحضور منصور پورحیدری در کمیته فنی تیم استقلال قطعی است و عنوان شده که وی قرار است درخصوص دیگر اعضای کمیته فنی نیز اعمال نظر کند.

شایان ذکر است، بحثدر خصوص حضور برخی قدیمی ها در تیم جدی است و بحثکمیته فنی پس از هیئت مدیره اصلی ترین موضوع در باشگاه استقلال است که حرف و حدیثهای بسیار زیادی را نیز به همراه دارد زیرا اکثر قدیمی های تیم استقلال انتظار حضور در کمیته فنی تیم استقلال را دارند و از طرف وزارت نیز در مورد کمیته فنی بسیار حساس است زیرا کمیته باید درخصوص تصمیمات سرمربی نیز اعمال نظر داشته باشد.* اخطار به بازیکنان تیم ملی / در مورد کریمی و رحمتی اظهار نظر ممنوع!


بر اساس این گزارش و به نقل از یک مقام آگاه، اعضای تیم ملی فوتبال ایران درحالی برای بازی های جام جهانی آماده می شوند که بحثو حرف و حدیثدرخصوص حضور تمامی نفرات در تیم ملی بسیار مطرح است و این درحالی است که به بازیکنان تیم ملی اخطار داده شده است که درخصوص عدم دعوت از بازیکنان بحثی مطرح نشود و هر یک از نفرات در مورد شرایط و وضعیت خود صحبت کنند و به مباحثدیگر و درمورد دیگر اعضای تیم توجهی نداشته باشند.

گفتنی است، کریمی و رحمتی به اردوی تیم ملی دعوت نشدند و این درحالی است که قرار نیست تا پایان بازی ها جایی در تیم ملی داشته باشند.

این درحالی است که از زمان بازگشت ملی پوشان بارها در این خصوص حرف و حدیثهایی مطرح شده است که این ۲ بازیکن به چه دلیل به تیم ملی دعوت نشدند، اما بازیکنان دیگر تیم ملی در این خصوص اعمال نظر نمی کنند و اعلام کردند که هیچ یک از نفرات حق ندارند در این مورد بحثی را عنوان کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر