|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۰۸

خبرگزاری تسنیم: با ایستادن در رده هفتم جدول و ناکامی در کسب سهمیه رقابت های اروپایی فصل آینده، شیاطین سرخ فصل جاری را به بدترین فصل خود در تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل کردند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد با هدایت دیوید مویس که ماه گذشته از این تیم اخراج شد، در اکثر هفته های فصل ناامیدکننده ظاهر شد و نتیجه آن به پایان رساندن لیگ در رده هفتم، پایین ترین جایگاه تاریخ شیاطین سرخ در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بود.

این فصل همچنین قرمزهای منچستر نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند که این ناکامی برای اولین بار از سال ۱۹۹۵ در کارنامه شیاطین سرخ ثبت شد.

بخشی از ناکامی های منچستریونایتد را می توان به نتایج ضعیف این تیم در بازی های خانگی اش ربط داد. من یونایتد در این فصل در بازی های خانگی اش تنها ۲۹ گل زده داشت که این ضعیف ترین آمار این تیم از بدو شکل گیری لیگ برتر بوده است. علاوه بر این منچستری ها در فصل ۱۴-۲۰۱۳ در خانه هفت بار متحمل شکست شدند.

در کمال تعجب منچستریونایتد این فصل در حالی به رده هفتم رضایت داد که تعداد گل های خورده اش با تعداد گل های خورده فصل گذشته اش برابر بود(۴۳ گل) و حتی ۲۳ بار کمتر از فصل گذشته دروازه اش هدف شلیک حریفان واقع شد.

در زیر جزئیات آمار عملکرد شیاطین سرخ در ضعیف ترین فصل آنها در تاریخ رقابت های لیگ برتر را مشاهده می کنید:

انتهای پیام /

ارسال نظر