|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۳۹

آشوری در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: دبیر فدراسیون کاراته گفت: به دلیل همزمانی رقابت های غرب آسیا و کاراته وان اندونزی درخواست کرده ایم تاریخ این تورنمنت ها را تغییر دهد.

محسن آشوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: می توانیم از رقابت های جهانی دانشجویان، غرب آسیا و وان اندونزی برای آماده سازی ملی پوشان کاراته استفاده کنیم اما متاسفانه هر ۳ این رویداد ها از ۳۰خرداد تا دوم تیرماه برگزار می شود. در همین راستا درخواست کردیم تا لااقل تاریخ مسابقات غرب آسیا و کاراته وان را تغییر دهند تا تیم ایران نیز بتواند حضور مناسبی در این ۲ رویداد داشته باشد.

وی ادامه داد: در این رابطه در حال رایزنی هستیم و امیدوارم به نتیجه مطلوب نیز برسیم. تمرینات آماده سازی هم از عصر شنبه تا عصر پنج شنبه هر هفته خواهد بود و تنها در هفته جاری این تمرینات از روز یک شنبه آغاز شد. باید به نکته ای در مورد این تمرینات اشاره کنم. درِ اردوهای تیم ملی بر روی همه پیشکسوتان و اساتید باز است و این عزیزان می توانند از نزدیک تمرینات تیم را مشاهده کنند.

دبیر فدراسیون کاراته عنوان کرد: فدراسیون از مشاوره این عزیزان استفاده می کند و به هیچ وجه محیط بسته ای در اردوهای تیم ملی وجود ندارد. این عزیزان می توانند در مورد تمرینات نظر بدهند و قطعا از این نظرات استفاده خواهیم کرد. هدف ما موفقیت تیم ملی است و در این راه از هیچ تلاشی هم مضایقه نمی کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر