|
|
کدخبر: ۱۷۵۳۵۱

شاید دایی به بازگشت کریمی چراغ سبز نشان داده است

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: اختلاف دایی و استیلی را تایید نمی کنم اما اگر هم اختلافی بین آنها باشد نباید به ضرر پرسپولیس شود.

امیر عابدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره شرح وظایف کمیته فنی پرسپولیس اظهار داشت: روز گذشته در جلسه با اعضای هیئت مدیره پیش نویسی از شرح وظایف کمیته فنی را تهیه کردم و آن را تحویل هیئت مدیره دادم. در مورد بندهای این وظایف صحبت هایی انجام دادیم و قرار است این پیش نویس در هیئت مدیره مطرح و اگر موافقت شد، آن را تصویب کنند. همچنین قرار شده نسخه ای از این نوشته به جعفر کاشانی، بیژن ذوالفقارنسب و حسین عبدی داده شود تا آنها نیز نظرات خود را اعلام کنند.

وی با اشاره به محتوای این پیش نویس ادامه داد: کمیته فنی در همه جای دنیا وظایف پایه ای دارد که برخی ها از آن استفاده می کنند و برخی استفاده نمی کنند. ما بر اساس رفتارها و مسائل کشور خودمان این شرح وظایف را مشخص کردیم. قرار است هفته آینده هیئت مدیره پرسپولیس نظر خود را درباره این وظایف بدهد.

عضو کمیته فنی پرسپولیس درباره اختلاف هایی که گفته می شود بین علی دایی و حمید استیلی وجود دارد، گفت: ممکن است در مجلس شورای اسلامی نمایند گان مجلس دارای ۳ دیدگاه مختلف باشند اما همه آنها در چارچوب نظام جمهوری اسلامی کار می کنند. افراد می توانند با همدیگر اختلاف نظر یا اختلاف سلیقه داشته باشند اما نباید این اختلاف نظر به ضرر سیستم شود. من اختلاف دایی و استیلی را تایید نمی کنم اما اگر هم اختلافی بین آنها باشد نباید به ضرر پرسپولیس شود.

عابدینی در خصوص بازگشت علی کریمی به پرسپولیس گفت: سرمربی اختیار دارد که از یک بازیکن استفاده کند و یا از بازیکنی که حتی در سطح بالا هم باشد، استفاده نکند. دایی در مصاحبه ای که از او پرسیده شد با کریمی قهر است یا نه، گفته بود با کسی قهر نیست. این اظهار نظر دایی نشان می دهد که او شاید به کریمی برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است. اگر لازم باشد ما هم در کمیته فنی تلاش می کنیم تا زمینه بازگشت کریمی به پرسپولیس مهیا شود.

وی در خصوص بسته بودن حساب های باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: من در این بخش ورود نمی کنم و نمی دانم موضوع از چه قرار است. هیئت مدیره پرسپولیس برای این مسئله وارد باشگاه شده اند که بتوانند مشکلات را حل کنند.

عابدینی درباره برنامه های باشگاه برای انجام بازی پرسپولیس با رئال مادرید اظهار داشت: هر چیزی که در چارچوب آئین نامه کمیته فنی باشد، آن را انجام می دهیم. افرادی برای برگزاری این دیدار زحمت کشیده اند و باید این موضوع را به سرانجام رساند. پیگیر بازی پرسپولیس - رئال مادرید خواهیم بود.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعه استعفای علیرضا رحیمی به دلیل مشکلات زیاد این تیم به تسنیم گفت: پرسپولیس و استقلال این گونه است که وقتی وارد آن می شوی، نمی توانی به راحتی بروی. باید بمانی و کار کنی. اگر در پرسپولیس مشکلی وجود نداشت که از رحیمی نمی خواستند مدیرعامل شود و با همان مدیرعامل و هیئت مدیره قبلی به کار خود ادامه می دادند.

عابدینی در مورد تیم ملی و انتقادهایی که به کیفیت پایین البسه های تیم ملی می شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم ۱۰ دست لباس خوب برای تیم ملی تهیه، چیزی در حدود ۵۰ هزار دلار می شود که هزینه زیادی نیست اما از این افسوس می خورم که همه گرفتاری های ما در مدیریت ها است. آل اشپورت اگر بخواهد لباس های بدی به ما تحویل دهد، خودش ضرر می کند. بنابراین داستان لباس های آل اشپورت نیست و موضوع چیز دیگری است.

انتهای پیام /

ارسال نظر