|
|
کدخبر: ۱۷۵۴۰۵

هر ۲ تیم دنبال نتیجه طلایی هستند

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: نگرانی من برای بازی با فولاد حضور و استقبال تماشاگران تیم میزبان است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، حسین اموته در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فولاد خوزستان و السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فردا بازی بسیار مهمی را پیش رو داریم و هر ۲ تیم دنبال یک نتیجه طلایی هستند. می دانیم فردا در مقابل فولاد و هوادارانش بازی سختی را خواهیم داشت اما در سوی دیگر ما نیز تیم با تجربه ای هستیم و برای گرفتن بهترین نتیجه آمده ایم.

وی افزود: فوتبال را نمی توان پیش از بازی پیش بینی کنیم و بستگی به نوع بازی بازیکنان دو تیم دارد. هر چند بازی فردا برای دو تیم استرس زا است و این را هم خوب می دانم که خط حمله تیم فولاد بسیار خطرناک است. در دیدار فردا یوسف احمد مهاجم جدیدی را به فوتبال آسیا ارائه خواهیم داد که این مهاجم نقطه کلیدی ما خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال السد قطر اضافه کرد: نگرانی من از بازی فردا حضور و استقبال تماشاگران تیم میزبان است که بارها در بازی های این تیم شاهد حضور آنها بوده ام. تمام تلاش خود را به کار خواهم برد تا بازیکنان من از لحاظ روحی در مقابل این تماشاگر آماده شود.

الموته ادامه داد: در تیم ما دو مصدوم داریم که در تمرین امروز حضور یا عدم حضور تاباتا مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد: این موضوع را خوب می دانم که مقابل فولاد باید هوشیار باشیم تا غافلگیر نشویم و من به موفقیت در این دیدار امیدوار هستم.

انتهای پیام /

ارسال نظر