|
|
کدخبر: ۱۷۵۷۱۹

مسابقات شنای انتخابی استان آذربایجان شرقی بمناسبت ولادت حضرت علی(ع) برگزار شد و نفرات برتر رده های سنی مختلف اعلام شدند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛مسابقات شنای انتخابی استان ویژه پسران قبل ازظهر روز سه شنبه مورخه ۹۳/۲ / ۲۳ بمناسبت ولادت حضرت علی(ع) باشرکت ۱۰تیم ازاستخرهای پارالمپیک تبریز، شهید قاضی طباطبایی تبریز، طالقانی تبریز، میردامادتبریز، پالایشگاه تبریز، پتروشیمی تبریز و شهرستانهای میانه، آذرشهر، شبستر و هشترود د رمحل استخر میرداماد تبریز برگزار شد.
در این مسابقات ۱۲۰شناگر در سه رده سنی ۱۱-۱۲سال، ۱۳-۱۴سال وبالای ۱۵سال حضور داشتند. شناگران در ۴ماده ۱۰۰مترآزاد، ۱۰۰مترکرال پشت، ۱۰۰مترقورباغه و ۱۰۰مترپروانه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

*نفرات برتر شنای انتخابی استان آذربایجان شرقی:
رده سنی ۱۱-۱۲سال
ماده ۱۰۰مترآزاد:
۱ - میثم خادم - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - سهیل گیتی بان - استخرمیرداماد - مقام دوم
۳ - علی اصغرنژاد - استخرطالقانی - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترقورباغه:
۱ - سهیل گیتی بان - استخرمیرداماد –مقام اول
۲ - امین راهنمایی فر - استخرطالقانی - مقام دوم
۳ - آرین کیان فر - استخرپتروشیمی - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترکرال پشت:
۱ - سهیل گیتی بان - استخرمیرداماد –مقام اول
۲ - علی محمدی - شهرستان میانه - مقام دوم
۳ - میثم خادم - استخر پارالمپیک - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترپروانه:
۱ - سهیل گیتی بان - استخرمیرداماد –مقام اول
۲ - میثم خادم - استخر پارالمپیک - مقام دوم
۳ - فرهادکاظمی - استخرقاضی طباطبایی - مقام سوم

رده سنی ۱۳-۱۴سال
ماده ۱۰۰مترآزاد:
۱ - پیام خادم - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - عمادمیرزایی - شهرستان میانه - مقام دوم
۳ - ناصرفغفوری - استخرپارالمپیک - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترکرال پشت:
۱ - پیام خادم - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - فرشادصادقی - استخرطالقانی - مقام دوم
۳ - مهرداداحتسابی - شهرستان میانه - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترقورباغه:
۱ - مهران طایفه کاظمی - استخرمیرداماد - مقام اول
۲ - پیام خادم - استخر پارالمپیک - مقام دوم
۳ - عمادمیرزایی - شهرستان میانه - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترپروانه:
۱ - پیام خادم - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - عمادمیرزایی - شهرستان میانه - مقام دوم
۳ - محمدعلی حکمتی واحد - استخرمیرداماد - مقام سوم

رده سنی بالای ۱۵ سال
ماده ۱۰۰مترآزاد:
۱ - بهزادنوبری پور - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - پویا خادم - استخر پارالمپیک - مقام دوم
۳ - نوید آقازاده - شهرستان آذرشهر - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترکرال پشت:
۱ - سیناقره داغچی - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - نوید آقازاده - شهرستان آذرشهر - مقام دوم
۳ - مهدی انواری - استخر پارالمپیک - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترقورباغه:
۱ - بهزادنوبری پور - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - میرعلی اصل مکاری پور - استخرپارالمپیک - مقام دوم
۳ - عباس جهانگیری - استخر پارالمپیک - مقام سوم

ماده ۱۰۰مترپروانه:
۱ - بهزادنوبری پور - استخر پارالمپیک - مقام اول
۲ - آیدین محمدی - استخرپارالمپیک - مقام دوم
۳ - پویاخادم - استخر پارالمپیک - مقام سوم

*اسامی داوران شنای انتخابی استان آذربایجان شرقی:
۱ - امین سهیلی، سرداور
۲ - احد ثابت قدم، استارتر
۳ - جلیل آبسالان، منشی
۴ - حسن نجف زاده، وقت نگهدار
۵ - نیما پورکرمی، وقت نگهدار
۶ - فریبرزفرزندخداوردی، وقت نگهدار
۷ - مهدی سهیلی، وقت نگهدار
۸ - رامین جوادی، وقت نگهدار
۹ - یعقوب عیدلی، داوربرگشت
۱۰ - مهدی رنجگر، داوربرگشت
۱۱ - مسعود مهرجو، سرپرست مسابقات

انتهای پیام /

ارسال نظر