|
|
کدخبر: ۱۷۶۰۹۹

پیش به سوی لیگ جهانی والیبال؛

مربی بدنساز تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان از نظر بدنی برای حضور در مسابقات شرایط خوبی دارن و مشکل خاصی احساس نمی شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، کارلو ساتی درباره تفاوت برنامه های تمرینی او با بدنساز پیشین تیم ملی گفت: این داستان زندگی من است که همیشه وقتی وارد تیم جدیدی می شوم روش کارم با بدنساز قبلی آن تیم متفاوت است. این به معنای این نیست که فکر کنم در جهان بهترین هستم اما این تفاوت نتیجه تجربه و مطالعه من در ۲۲ سال کار کردن در سطح اول والیبال است. من ۲۲ سال در این زمینه در امریکا مطالعه و پژوهش کرده ام.

وی ادامه داد: فکر نمی کنم این تمرینات برای بازیکنان سخت باشد زیرا روند پیشروی برنامه های بدنسازی آرام است و در این تمرینات بیش از آنکه روی افزایش قدرت بازیکنان تمرکز کنم، فقط کمی قصد اصلاح حرکات آنها را دارم.

بدنساز تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: نخستین هدف من از این روش حفظ سلامتی بازیکنان است و در کنار آن می خواهم ظرفیت بدنی بازیکنان را افزایش دهم.

وی افزود: شرایط بدنی بازیکنان برای بازی کردن خوب است و به ظرفیت آن ها اعتقاد دارم و فقط نیاز داریم که برخی جزئیات را اصلاح کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر