|
|
کدخبر: ۱۷۷۱۲۲

برای هواداران استقلال اخبار خوبی داریم

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: مباحثمربوط به مسدود بودن حساب ها و همچنین مباحثمالی در یک اطلاعیه از طرف مدیرعامل این باشگاه اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، رضا صادق پور پس از جلسه امروز(یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد این جلسه گفت: موضوع جلسه مربوط به سرفصل کلی باشگاه بود و همچنین مطالبات و صورت های مالی باشگاه بررسی شد. در ضمن در مورد انتخاب سرمربی هم مباحثی مطرح شد.

وی ادامه داد: امروز درباره دستورجلسه آینده هیئت مدیره هم صحبت هایی را مطرح کردیم و معلوم شد که چه سرفصل هایی باید مطرح شود. سقف قرارداد بازیکنان و بحثمالی کادرفنی هم در جلسه اعضای هیئت مدیره مطرح خواهد شد. البته این را باید بگویم که برای هواداران خوب استقلال خبرهای خوبی خواهیم داشت.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا حساب های این باشگاه مانند باشگاه پرسپولیس مسدود شده است، خاطرنشان کرد: باید گزارشی از مباحثو مبانی مالی گذشته و همچنین مطالبات باشگاه و بدهی ها به ما تحویل داده شود و قطعاً مجموع این بحثها در یک اطلاعیه از طرف مدیرعامل محترم به رسانه ها انعکاس داده می شود. اینجا جا دارد از زحمات مدیران گذشته و اعضای هیئت مدیره گذشته استقلال تشکر کرده و باید اعلام کنم می خواهیم سرفصل های بهتر و اصلح تری را برای باشگاه استقلال در نظر بگیریم.

صادق پور در مورد اینکه آیا برای حضور استقلال در فصل نقل و انتقالات بودجه ای در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: در مورد چگونگی فعالیت در فصل نقل و انتقالات مباحثی را مطرح کردیم اما قرار شد به صورت صددرصد در جلسه آینده در این خصوص تصمیم گیری کنیم. ما صورت های مالی را دریافت کردیم و پس از مطالعه آن باید ارقام قراردادهای گذشته را بررسی کنیم. پس از بررسی ارقام قراردادهای گذشته در خصوص بودجه باشگاه تصمیم گیری کنیم. باز هم تأکید می کنم تمام این مسائل در جلسه آینده هیئت مدیره مطرح خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر