|
|
کدخبر: ۱۷۷۵۲۲

مهاجم سابق پرسپولیسی ها نیز مانند کاپیتان با اخلاقش با عارضه ایست قلبی درگذشت.

به گزارش گروه ورزشی امیدنیوز، مهرداد اولادی مهاجم سابق تیمپرسپولیسو استقلال، پس از رقابت های لیگ برتر که به عضویت ملوانی ها درآمده بود امروز بر اثر ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

اولادی که به دلیل تنگی نفس و درد قفسه سینه به بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کرده، به کادر بیمارستان گفته است: از دیشب در پرواز درد قلبم بیشتر شده اما به هر طریقی دیشب را به صبح رساندم. از یک ساعت پیش درد در سینه‌ام به اندازه غیرقابل تحملی زیاد شد به طوری که قادر به رانندگی نبوده و با تماس با اورژانس خودم را به نزدیکترین بیمارستان یعنی اینجا رساندم. او هنگام ورود به اورژانس ناگهان دچار درد بیشتری می‌شود و از حال می‌رود اما پیشروی مشکل به حدی زیاد بوده که متاسفانه پرسنل قادر به احیای قلب وی نشده و او مقارن ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه فوت شده است. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت.

پرسپولیسی ها که نیمه دوم سال گذشته را با درگذشت دو مهاجم خود، هادی نوروزی و همایون بهزادی پشت سر گذاشته بودند، آخرین روز از ماه اول سال ۹۵ را نیز با خبر درگذشت مهرداد اولادی پشت سر گذاشتند. مهرداد اولادی، همایون بهزادی و هادی نوروزی سه مهاجم پرسپولیسی بودند که در طول شش ماه گذشته در گذشتند و جامعه فوتبال را عزادار کردند.

این عکس هم متعلق به زمانی است که مرحوم هادی نوروزی و مهرداد اولادی در رده های پایه برای پرسپولیس قائمشهر در خط حمله این تیم به میدان می رفتند و توانایی خود را نشان می داند.

نوجوانی هادی نوروزی و مهرداد اولادی

مهرداد اولادی قائم‌شهری، متولد ۴ خرداد ۱۳۶۴ بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. اولادی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات، ملوان و باشگاه استقلال تهران را داشت. مهرداد اولادی درتاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ در بیمارستان شهدای تجریش تهران فوت کرد.

ارسال نظر