|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۰۱

صعود به جام جهانی از همه چیز مهم تر است و قطعا با حضور کیروش به آن میرسیم

به گزارش امید نیوز و به نقل از ورزش سه ادعای اصلی ومهم دادگان که تعجب ما وخیلی دیگر از اهالی فوتبال را بر انگیخته چنین است: کی‌روش فرد کاربلدی است و باید به او احترام گذاشت و به اضافه‌خواهی او کاری نداشته باشیم. او سرمربی موفقی است و قطعا با حضور او تیم ملی ایران به جام جهانی صعود خواهد کرد.

دادگان ضمن بیان واقعیت های رامروز تیم ملی در بخش دوم انتقادی را مطرح می کند: این که اگر کی روش زیاده خواه است مقصر کسانی هیتند که به او اختیار داده اند، او در این ادعا علیه کسانی حرف می زند که ناتوانی آنها توپ اختیار را در زمین کی روش حبس کرده است، دادگان ادعاهایش را با چنین جملاتی ادامه میدهد که کی روش در طول چهار، پنج سالی که در راس تیم ملی فوتبال قرار گرفته است توانسته ۱۰۰ بازیکن در تیم ملی محک بزند آیا در گذشته نیز بدین گونه بوده است؟ اگر می‌گویند که به وی اختیارات زیادی دادند و کی‌روش طالب اضافه‌خواهی‌های زیادی است من می‌گویم باید کسی که این اختیارات را داده در این رابطه اظهارنظر کند. به هر صورت این اختیارات به او داده شده و وی اجازه دارد تحت هر شرایطی تیم را به جام جهانی ببرد. اجازه دهید که بدون هیچگونه حاشیه کی‌روش تیم را به جام جهانی ببرد تا دل مردم خوشحال شود.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال که با وجودش تیم ملی برای آخرین بار قهرمانی آسیا را در بازیهای آسیایی را با حضور برانکو تجربه کرد، می گوید: من معتقدم کی‌روش فرد کاربلدی است و اینکه توانسته‌ایم در سه سال اخیر به نتایج خوبی دست پیدا کنیم نشان از عملکرد موفق کی‌روش است. ما باید به افرادی چون کی‌روش و برانکوها احترام بگذاریم زیرا نسبت به مربیان ایرانی عملکرد موفقی داشتند و در موفقیت تیم تا به امروز نقش زیادی داشته‌اند.

دادگان در اظهار نظر فوق بار دیگر به دانش ودرصد موفقیت کمتر مربیان ایرانی نسبت به برانکو وکی روش اشاره کرد.

ارسال نظر

پربیننده ترین