|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۴۳

تیم تراکتور سازی تبریز که این فصل بامدیر عاملی آجورلو و هدایت قلعه نویی نتایج شایان توجهی گرفته به فکر حفظ بازیکنان کلیدی و تقویت تیم است.

به گزارش امید نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالیکه گفته می شود باشگاه تراکتورسازی برای تقویت خط دفاعی خود قصد جذب علیرضا نورمحمدی مدافع سابق پرسپولیس دارد اما مدیر رسانه ای تراکتورسازی این موضوع را تکذیب کرد.

سیامک قلیچ خانی درباره این موضوع گفت: سه مدافع وسط به نامهای هادی محمدی، خالد شفیعی و محمدی زاده در تیم تراکتورسازی حضور دارند و محسن بنگر هم از نیم فصل دوم به ترکیب اصلی باز می گردد. براین اساس در فصل نقل و انتقالات نیازی به جذب مدافع میانی نداریم.

وی درباره ناراحتی جاسم کرار از پرداخت نشدن مطالباتش بیان کرد: این موضوع صحت ندارد و وی تاکنون مطالباتش را دریافت کرده است و مسئله حاشیه ای هم ایجاد نکرده است.

قطری ها برای جذب رفیعی پیشنهادی ندادند

مدیر رسانه ای تیم تراکتورسازی درباره پیشنهاد سروش رفیعی از دو تیم قطری گفت: پیشنهادی از سوی تیمهای قطری برای جذب سروش رفیعی دریافت نکردیم. به هر حال رفیعی بازیکن خوبی است و پیشنهادات خوبی هم از تیمهای بزرگ دارد اما وی اعلام کرده در ایران فقط برای تراکتورسازی بازی می کند.

قلیچ خانی درباره وضعیت بدهی لوپز بیان کرد: آجرلو مدیر عامل تیم تمهیداتی می اندیشد تا تیم دچار کسر امتیاز نشود. هواداران تراکتورسازی نگران این موضوع نباشند.

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی در پایان خاطر نشان کرد: بازیکن محرومی برای دیدار با استقلال نداریم اما وضعیت جسمانی سعید آقایی هنوز مشخص نیست. پزشک تیم بعد از معاینه آقایی نظر نهایی اش را در مورد وضعیت این بازیکن اعلام می کند.

ارسال نظر