|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۸۱

رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: بروتو از طریق یک ایجنت ابراز تمایل کرده سرمربی تیم ملی والیبال ایران شود ولی من هنوز با او صحبت نکرده‌ام.

به گزارش امید نیوز و به نق از خبرگزاری تسنیم محمدرضا داورزنی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: جای نگرانی وجود ندارد و ما در حال مذاکره با گزینه‌ها هستیم.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: ما از طریق اسکایپ و واتس‌اپ مستقیماً با مربیان مورد نظر خود مذاکره می‌کنیم، البته من برای شرکت در اجلاس هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال در لوزان هستم ولى با گزینه‌های مرتبط تماس داریم.

داورزنی در مورد ابراز علاقه مائورو بروتو، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا برای حضور در ایران گفت: بروتو از طریق یکی از مدیر برنامه‌های ورزشی(ایجنت) ابراز تمایل به مربیگرى در تیم ملی والیبال ایران کرده ولی من هنوز با او صحبت نکرده‌ام. او در پیغام خود، اعلام آمادگى کرده که برنامه خود را ارائه کند.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان گفت: فعلا تلاش می‌کنیم کار را با یکى از همان دو گزینه مورد نظرمان(آناستازی یا استویچف) تمام کنیم.

به گزارش تسنیم، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برای حضور در نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال(FIVB) در سوئیس به سر می‌برد و پنجشنبه ۱۸ آذر ماه به تهران باز خواهد گشت.

ارسال نظر