|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۵۲

در هفته دهم لیگ برتر والیبال تیم بانک سرمایه به پیروزی آسانی مقابل سایپا رسید و در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش امید نیوز به نقل از کاپ، در ادامه رقابت های هفته دهم لیگ برتر والیبال تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک از سد هاوش گنبد گذشت. گنبدی ها ست نخست را ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند اما سه ست بعدی را ۲۵ بر ۱۴،۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند.
تیم شهرداری اراک ۳ بر ۲ از سد خاتم اردکان گذشت. اراکی ها ست اول، سوم و پنجم را با نتایج ۲۹ بر ۲۷،۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۰پیروز شدند. اردکان هم ست دوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد.
پیکان هم ۳ بر یک از سد عمران ساری گذشت. سازمان عمران در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲،۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۷ مغلوب میزبان پرافتخاری خود در لیگ برتر والیبال شدند.
بانک سرمایه هم ۳ بر صفر تیم سایپا را شکست داد. یاران کارخانه بر خلاف تصور همگان راحت این بازی را پیروز شدند آنها سه ست پیاپی را با نتایج ۲۵ بر ۱۸،۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند.
در سومین دیدار هفته دهم لیگ برتر والیبال، تیم صالحین ورامین در سالن شهید گلی عباسی این شهر میزبان کاله مازندران بود که این مسابقه سه بر دو به سود میزبان به پایان رسید. صالحین ورامین در ست های اول و چهارم ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب کاله شد اما در ست های دوم، سوم و پنجم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴،۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسید و دو امتیاز از این مسابقه کسب کرد و ۱۷ امتیازی شد.

ارسال نظر