|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۶۶

ماریو بالوتلی در مصاحبه ای بیان کرد که هرگز به ایتالیا برنمیگردد ولی اگر برگردد به میلان خواهد رفت و هدفش این فصل در نیس قهرمانیست.

به گزارش امید نیوز به نقل از وب‌سایت رسمی برنامه نود، بالوتلی که محصول آکادمی اینتر است، پس از افشای علاقه‌اش به میلان و سپس پیوستن به این تیم، خشم هواداران نراتزوری را برانگیخت. این مهاجم که حالا در نیس فرانسه حضور دارد، در مورد این موضوع گفت:

من همیشه، علیرغم حضورم در اینتر، طرفدار میلان بوده‌ام. هرگز نگویید هرگز اما اگر به ایتالیا برگردم، به فکر حضور در میلان خواهم بود.

سوپر ماریو درمورد لوسین فاوره، سرمربی نیس، گفت:

فاوره شخصیتی بزرگ دارد. او می‌داند چگونه با بازیکنان جوان کار کند و من واقعا از او خوشم می‌آید. باید بگویم مانچینی مربی خاص و ویژه‌ای برایم بوده است اما به نظرم فاوره یکی از بهترین مربیانی است که داشته‌ام. او برای بهبود حرکات و دوندگی من در زمین، تمرینات زیادی در نظر گرفته است. می‌خواهم در مقابل دروازه بازیکن بهتری شوم و امیدوارم زیر نظر او بتوانم گل‌های زیادی به ثمر برسانم.
درنهایت وقتی از او در مورد اهدافش پرسیده شد، این‌طور ادامه داد:

آینده من؟ فعلا می‌خواهم برای قهرمانی لیگ فرانسه تلاش کنم. پس از پایان فصل خواهیم دید چه اتفاقی ممکن است رخ دهد. اگر فصلی خوب داشته باشم و از مصدومیت دور باشم و درعین حال تمرکزم را حفظ کنم، بردن توپ طلا برایم غیرممکن نخواهد بود.
گفتنی است بالوتلی به همراه تیمش صدرنشین لیگ فرانسه قرار دارند، هرچند که موناکو و پاریسن‌ژرمن نیز در تعقیب آن‌ها هستند.

ارسال نظر