|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۳۸

سروش رفیعی بازیکن تکنیکی وآینده دار فوتبال کشورمان که همواره تیم های مختلف به دنبال جذب اوبوده اند شاه ماهی نقل وانتقالات نیم فصل امسال استوهمه منتظر تا ببینند او چه انتخابی میکند.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش‌سه "، در فاصله دو هفته مانده تا پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر سروش رفیعی همچنان بلاتکلیف است. هافبک خوش تکنیک تراکتورسازی که با پیشنهادهای متعددی مواجه شده، هنوز تصمیمی برای آینده خود نگرفته است. او پیشنهادهای خارجی نیز از یونان و سوییس دریافت کرده و از سوی دیگر تیم های ایرانی نیز خواهان جذبش هستند. رفیعی در گفت و گو با روزنامه ایران ورزشی درباره آخرین احتمالات بر سر مقصد آینده اش به اظهارنظر پرداخته است که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

نیم فصل بازیکن آزاد هستم

قبل از هر چیزی باید خدا را شکر کنم، نه به خاطر اینکه دوران سربازی‌ام رو به پایان است، بلکه به این خاطر که مدتی در خدمت هواداران خونگرم و بسیار خوب تبریز بودم و توانستم در خدمت تیم تراکتورسازی باشم اما در باره تمام شدن دوران خدمتم در پایان نیم‌فصل باید بگویم که خود آقای آجورلو تاکید کرده بود که دوران خدمتم در نیم‌فصل تمام می‌شود و طبق قانون هم همینطور است و به امید خدا در پایان نیم‌فصل بازیکن آزاد خواهم بود. این موضوع به کادر فنی هم اعلام شده است.

با تمام وجود برای تراکتور بازی کردم

من همیشه حرف‌هایم را صادقانه با مردم می‌زنم و خیلی رک باید بگویم با رضایت صددرصدی به تبریز و سربازی نرفتم اما با رضایت صددرصدی و با تمام وجودم برای هواداران تراکتورسازی بازی کردم و فکر می‌کنم توانستم رضایت آنها را جلب کنم که جای شکر دارد. این را از محبتی که مردم تبریز به من دارند، فهمیدم وگرنه باید دراین مورد از خود آنها سوال شود. این را باید اضافه کنم که در خیلی از روزها حتی با درد و برعکس نظر دکتر تیم، برای موفقیت تراکتورسازی به میدان رفتم که کادر پزشکی و فنی تیم شاهد این بودند.

هنوز تصمیمی درباره آینده نگرفتم

واقعیت این است که پیشنهادهایی دارم و در طول روزهای گذشته اسم برخی تیم‌ها هم برده شده است اما واقعا هنوز تصمیم نگرفتم و حتی هنوز به جدایی از تراکتورسازی هم فکر نکردم. ما دو بازی مهم پیش رو داریم و برای صدرنشینی رقابت می‌کنیم. می‌خواهم تا روز آخر باتمام توان در خدمت هواداران تراکتورسازی باشم. واقعا هنوز تصمیم قطعی نگرفتم تا بخواهم عنوان کنم، باید ببینم چه پیش می‌آید.

پیشنهادهای خارجی ام صحت دارد

بله، درست می‌گویید اما تصمیم قطعی نگرفتم و اگر قرار باشد انتخاب دیگری داشته باشم، باید با شناخت خوب پیش بروم و انتخاب کنم.

جایی می روم که پیشرفت کنم

گفتم، هنوز تصمیم قطعی نگرفتم اما اگر قرار باشد بروم، حتما جای خوبی خواهم رفت. جایی که بتوانم پیشرفت کنم و فضا برای بازی هم داشته باشم. واقعا نمی‌خواهم جای ضعیف بازی کنم و حتی لیگ برتر خودمان را به بعضی جاها ترجیح می‌دهم.

هیچ مذاکره ای با پرسپولیس نکردم

نه، به هیچ‌وجه هنوز با هیچ کسی حرف نزدم و همانطور که گفتم، همه چیز را به پایان نیم‌فصل موکول کردم. الان چیزی در این باره نمی‌توانم بگویم اما اگر بنا باشد بروم، حتما یک جای خوب می‌روم. ضمن اینکه الان بین فصل است و اگر اول فصل بود قطعاً می‌توانستم انتخاب‌های خیلی بهتری داشته باشم.

تیم ملی در انتخابم تاثیرگذار است

یکی دو سال پیش رو برای فوتبال ما بسیار مهم است، رقابت‌های مقدماتی جام جهانی و به امید خدا حضور در جام جهانی و بازی با تیم‌های مطرح جهان پیش روی تیم ملی قرار دارد و برای من بسیار مهم است که بتوانم با تمام توان در خدمت تیم ملی باشم و با کسب تجربه بهترین بازی‌هایم را برای تیم ملی انجام دهم. قطعاً یکی از مسائل مهم در انتخاب بعدی تیمم، تیم ملی خواهد بود، به جهت اینکه بتوانم در تیم ملی بیشتر مثمرثمر باشم.

نظر کی‌روش را جلب می‌کنم

هر بازیکنی تلاش می‌کند که با عملکرد بهتر نظر سرمربی تیم ملی را به خودش جلب کند. به طور حتم من هم همینطور هستم و تلاش می‌کنم با بازی‌های خوب به تیم ملی برسم.

تراکتور به من وابسته نیست

اصلا اینطور نیست، اولا تراکتورسازی بازیکنان بسیار خوبی دارد در ثانی یک کادر فنی با تجربه و خوب بالای سر تیم است و حتما تراکتورسازی موفق می‌شود. این را هم باید بگویم که به هیچ وجه در هیچ جا، تیمی به یک نفر وابسته نیست و این همکاری تیمی است که باعثموفقیت می‌شود. امیدوارم هر روز موفقیت‌های بیشتر تراکتورسازی را ببینم.

ارسال نظر

پربیننده ترین