|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۵۵

رضاقوچان نژاد که یکی از محبوب ترین بازیکن های تیم ملی ایران است از وقتی که به فوتبال هلند بازگشته خیلی باتجربه تر و موفق تر از گذشته بازی میکند.


به گزارش امید نیوز به نقل ازتابناک ورزشی، در ادامه رقابت‌های جام حذفی فوتبال هلند، شب گذشته تیم هرنفین در مرحله یک هشتم نهایی میهمان تیم دسته چهارمی آیزلمییروگلز بود و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.
تک گل برتری هرنفین را رضا قوچان نژاد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند تا ناجی تیمش در بازی باشد و به مرحله بعد صعود کنند.
قوچان نژاد پس از این بازی در مصاحبه با FOX Sports عنوان کرد: بازی امشب یک کاپ حقیقی بود. حریف ما چیزی برای از دست داشتن نداشت. آنها در این بازی تلاش کردند و خوب ظاهر شدند و به خاطر تلاش تیم آیزلمییروگلز به آنها کمال احترام را می‌گذارم.
وی افزود: پیش خودمان این حس را داشتیم که به راحتی به پیروزی خواهیم رسید و بازی هرگز بیشتر از ۹۰ دقیقه نخواهد بود. اکنون آن چیزی که مهم است ما به پیروزی رسیدیم و فردا کسی درباره ما صحبت نخواهد کرد.
قوچان نژاد که در تیم کامبور چندین فصل با فان در هاید، سرمربی کنونی تیم آیزلمییروگلز همبازی بود درباره احساسش پس از گلزنی به تیم همبازی سابقش گفت: این واضح است که دوستم از گلزنی من به تمیش خوشحال نشده است. من نیز هیچ پیامی برای او نداشتم.
مهاجم ایرانی هرنفین در پایان گفت: ما در این بازی تلاش کردیم تا به پیروزی دست پیدا کنیم. اکنون پس از این پیرزوی همه بازیکنان می‌توانند با احساس خوبی به خانه بروند. به نظرم این دیدار شبی رویایی برای ما بود. ما به عنوان بازیکن باید از چنین بازی‌هایی نهایت استفاده را کنیم.
تیم هرنفین با این پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هلند صعود کرد. رضاقوچان نژاد که ازوقتی به فوتبال هلند برگشته درخشش روزافزون داشته است نشان داده که تصمیمات درست وبه موقع فوتبالی چقدر میتواند درآینده فوتبالی یک بازیکن تاثیر داشته باشد اودر چارلتون انگلیس شرایط خوبی نداشت ولی حالا میتواند بادرخشش خود در این تیم هلندی باعثافتخارآفرینی برای خود و هموطنان خود شود.

ارسال نظر