|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۸۳

یکی از مهمترین بازیکنان فولاد ساسان انصاریست ولی همه تیم فولاد در نتیجه گرفتن های تیمشان دخیل اند.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، فولاد در هفته های ابتدایی با توجه به دگردیسی نیاز به زمان داشت تا هماهنگ شود اما بعد از هماهنگ شدن مهره ای در نوک خط حمله نداشت که به حملات جهت دهد و هدف را نهایی کند تا اینکه با اصرار نعیم سعداوی و توافقات لازم بین دو باشگاه فولاد و پرسپولیس ساسان انصاری راهی اهواز شد.
شروع بازی ساسان در فولاد با گل همراه بود و او این هفته در آخرین بازی این تیم هم زننده دو گل از سه گل تیمش در بازی با صنعت نفت بود. حال ساسان با ۱۲ گل آقای گل لیگ برتر است. به عبارت ساده تر مهاجمی است که بیشترین بخت را برای کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر دارد و به همین بهانه محتمل است به اردوی تیم ملی هم دعوت شود.

به همان اندازه که ساسان در موفقیت های اخیر فولاد نقش داشته فولاد هم در بازگشت دوباره این بازیکن به روزهای اوجش تاثیر گذار بوده. فولاد برای ساسان بازی می کند و ساسان هم برای فولاد. بدون هیچ حرکت اضافه اولین هدفش نشانه گرفتن چارچوب دروازه حریف است.
شاید ساسان اگر در تیم دیگری غیر از فولاد بازی می کرد الان آقای گل نبود. کما اینکه در پرسپولیس به بازی گرفته نمی شد اگر در پرسپولیس می ماند الان مرد ۱۲ گله و آقای گل لیگ برتر نبود.

یعنی همه تیم فولاد خوب بازی میکنند و یک بازیکن به تنهایی نمیتواند کاری از پیش ببرد مانند این که میگویند با یک گل بهار نمیشود و این خوب بازی کردن در همه پست های تیم فولاد معلوم است از دروازبان که وحید طالب لو است و خط دفاعی و بقیه بازیکنان تا خود ساسان انصاری که نقش بسزایی در برد های این تیم ایفا کرده است.

ارسال نظر