|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۹۸

مسعود حسن زاده که در ابتدای فصل باپیشنهاد سرخابی ها روبرو بودو البته تیم های دیگری هم به او پیشنهاد داده بودند ترجیح داد به سایپا بیاید ولی اصلا نتوانسته انتظارات را براورده کند.


به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، حاجیلو به باشگاه خبرنگاران گفت: تاکنون نشنیده بودم که فرکی پس از شکست از عملکرد بازیکنانش انتقاد کند. وی همیشه برد را متعلق به بازیکنان و زحمات آن ها می داند و باخت را به گردن خودش می اندازد.

وی ادامه داد: روزی که به همراه هزار جریبی معاون ورزشی باشگاه برای جذب حسن زاده به اصفهان و باشگاه ذوب آهن رفتیم شاهد بودم که هشت تیم لیگ برتری به خصوص پرسپولیس و استقلال به این بازیکن پیشنهاد داده اند. حتی نمایندگان ۲ باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی در محل باشگاه ذوب آهن حضور داشتند و تا حدی به توافق هم رسیده بودند. در آن جا سعید آذری اعلام کرد اگر باشگاه سایپا با حسن زاده به توافق نرسد، رضایت نامه این بازیکن را برای یکی از این تیم های تبریزی صادر می کند. بنابراین حسن زاده بازیکن کوچکی نیست. اگر وی همان کیفیت زمان حضورش در ذوب آهن را حفظ می کرد، در حال حاضر از ناکامی حسن زاده صحبت نمی کردیم.

حاجیلو ادامه داد: به هرحال حسن زاده توقعات کادرفنی سایپا را برآورده نکرده و البته این امر در فوتبال تا حدی طبیعی است. چند فصل پیش استیل آذین کهکشانی به دلیل این که بازیکنانش نتوانستند خود را با جو این تیم هماهنگ کنند به لیگ دسته اول سقوط کرد و مدتی بعد، منحل شد. حتی در تیم های بزرگی چون رئال مادرید هم پیش می آید که یک ستاره نتواند خود را نشان دهد. البته شاید ما بیش از حد از مسعود انتظار داشتیم. تمام فشار نتیجه نگرفتن سایپا روی دوش فرکی است و زمانی که این مربی می بیند بازیکنانی چون حسن زاده نتوانسته اند انتظاراتش را برآورده کنند ناراحت می شود. با این حال اعتقاد دارم وی همان گونه که در زمان پیروزی کمترین سهم را برای خودش قائل است، در زمان شکست هم کسی را به جز خودش مقصر نمی داند. سایپا که در این فصل اصلا نتایج خوبی نگرفته و فرکی هم در کنفراس های خبری بعد بازی مشکل اصلی خود را فاقد یازیکن تمام کننده دانسته در نیم فصل به گفته مسئولان تیم تغییرات زیادی در بازیکنان خود خواهد داشت ازجدایی احتمالی حسن زاده تاجذب بازیکنان دیگر برای تقویت تیم و تا حضور پرقدرت درنیم فصل دوم لیگ داشته باشند.

ارسال نظر