|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۰۳

تیم ملی جوانان که توانست جواز حضور در جام جهانی جوانان راکسب کند این روز ها درصدد آمادگی خود برای حضور پرقدرت دراین مسابقات است.

به‌ گزارش ‌امید نیوز به نقل از ایسنا، امیرحسین پیروانی، درباره اردوی جدید تیم ملی فوتبال جوانان گفت‌: ابتدا از فدراسیون فوتبال به خاطر این که به بنده و کادرفنی تیم ملی جوانان اعتماد و توفیق خدمتگزاری به فوتبال کشور را یک بار دیگر فراهم کرد، تقدیر و تشکر می‌کنم. در فوتبال حرفه‌ای تجربه نشان داده که استمرار در کنار علم روز می‌تواند باعثپیشرفت و همسویی شود و نتیجه آن قدرت و همنواختی خواهد بود که نظیر این امر را در تیم ملی بزرگسالان به وضوح می‌توانیم مشاهده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی زمان شروع اردوهای تیم ملی جوانان افزود: یکی از برنامه‌های مهمی که در نظر گرفته‌ایم تا آن را به نحو احسن انجام دهیم، رصد دقیق و کامل مسابقات لیگ یک و حتی لیگ‌های پایین‌تر است. در این مسابقات قطعا بازیکنان بااستعدادی حضور دارند که می‌توانند به ما و تیم ملی جوانان در بازی های جام جهانی کمک کنپیروانی ادامه داد: به جوانان عزیز فوتبال کشور این نوید را می‌دهم که درهای تیم ملی جوانان به روی همه آنها باز است. بازیکنانی که بتوانند خواسته هایمان را بر آورده کنند، قطعا می‌توانند همراه ما مسافر کره جنوبی شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در پایان گفت‌: نکته دیگر که نباید غافل از آن شد ارتباط نزدیک و گرم کادر فنی تیم ملی با کادرفنی باشگاه‌های کشور است. زیرا آنها اشراف کاملی نسبت به وضعیت بازیکنان خود داشته و در این راه می‌توانند به خوبی ما را کمک نمایند. تیم ملی متعلق به همه ایرانیان است و خوشحالیم که بعنوان یک خادم در خدمت مردم خواهیم بود.

ند.

ارسال نظر