|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۰۶

مربی تراکتور سازی بعد از شکست تیمش روبرو سپاهان معتقد است که اگر بازی های خانگی را از دست ندهیم و غفلت نکنیم قهرمان میشویم.

به گزارش امید نیوز به نقل از تسنیم، رحمان رضایی در مورد باخت خانگی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: ما در بدترین موقع شکست خوردیم، از این لحاظ که در خانه بازی می‌کردیم و باید حتماً سه امتیاز را می‌گرفتیم. از طرفی پرسپولیس هم شکست خورد و اگر این هفته به پیروزی می‌رسیدیم صدر جدول را هم به دست می‌آوردیم. ما نباید به سادگی در خانه امتیاز از دست بدهیم. قطعاً اگر در بازی‌های خانگی غفلت کنیم قهرمان نمی‌شویم.

وی ادامه داد: برای قهرمان شدن گرفتن امتیازهای خانگی بسیار مهم است، ولی متأسفانه این هفته در خانه شکست خوردیم. بچه‌ها تا حدودی با غرور بازی کردند هر چند که شرایط در نیمه دوم بهتر شد و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم، اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. امیدوارم در بازی آخر در نیم‌فصل اول حتماً برنده شویم تا این باخت را جبران کنیم.

رضایی درباره تقابل تراکتورسازی با نفت و گاز گچساران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: حریف ما تیم‌های لیگ برتری را حذف کرده و مطمئناً این بازی را کاملاً جدی خواهیم گرفت. تمام تلاش ما این است که با شکست دادن این تیم به مرحله نیمه نهایی برویم. در جام حذفی هیچ هدفی جز قهرمان شدن نداریم و رسیدن به این هدف برای ما دور از دسترس نیست.

ارسال نظر

پربیننده ترین