|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۱۳

لسترسیتی فوتبال ایران که این روزها نه از نظر مالی و نه از نظر فنی شرایط خوبی ندارددر آستانه جدایی جمع کثیری از بازیکنان خود است.

به گزارش امید نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اعتراض بازیکنان استقلال خوزستان نسبت به تأخیر در پرداخت مبالغ قراردادهایشان، مقرر شد اگر باشگاه استقلال تا پایان هفته پانزدهم لیگ موفق به پرداخت ۵۰ درصد از مبالغ قراردادهای فصل جاری بازیکنان این تیم نشد، آبی‌پوشان خوزستانی حق فسخ یکطرفه قراردادها و انتقال به سایر تیم‌ها را دارند.

در عین حال با نزدیک شدن به زمان برگزاری دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر، شمارش معکوس در تیم استقلال خوزستان آغاز شده و مسئولان این تیم فقط چند روز دیگر فرصت دارند تا از جدایی مهره‌های تاثیرگذار تیم شان جلوگیری کنند.

طبق اعلام مسئولان باشگاه استقلال خوزستان، توافق ۵۰ درصدی فقط شامل ۱۲ بازیکن از این تیم می‌شود و خبرهای منتشره در رسانه‌ها نیز حاکیست که برخی از این بازیکنان از سایر تیم‌ها پیشنهاداتی دارند و برخی از آن‌ها هنوز پیشنهادی دریافت نکرده‌اند و مسئولان آبی پوش درصدد هستند تا مبالغ قراردادها را پرداخت تا با تمام قوا در آسیا حضور یابند.

تیم فوتبال استقلال خوزستان در گروه B رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم های لخویای قطر، الجزیره امارات و یک تیم از پلی اف همگروه است. حال باید ببینیم رقابت استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا با حریفان متمول خود چگونه خواهد بود ومی تواند در برابر آن ها کاری پیش ببرد ولی نکته قابل اهمیت این است که این تیم در حال حاضر نماینده ایران است وباید برای موفقیت آن ها کمک کرد.

ارسال نظر