|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۱۹

بایرن موفق شد در دیداری دشوار با یک گل از سد دارمشتات گذر کند و به صدر جدول بازگردد تا بار دیگر لایپزیگ را در پشت سر خود ببیند.

به گزارش امید نیوز به نقل از ورزش ۱۱، بایرن مونیخ در شرایطی به مصاف دارمشتات می رفت که برای بازگشت به صدر باید از سد حریف خود می گذشت.

در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی، دو تیم به ارزیابی یکدیگر مشغول بودند و اتفاق خاصی روی دروازه هیچ کدام از دو تیم رخ نداد. در دقیقه ۲۲، ضربه دیدنی روزنتال از بالای دروازه نویر به بیرون رفت تا اولین موقعیت مهم بازی برای دارمشتات میزبان به وجود آمده باشد.

چند دقیقه بعد، تیاگو ارسال خوبی روی دروازه دارمشتات داشت اما در مقابل شلوغی دروازه، لواندوفسکی نتوانست کار را تمام کند و بازی با همین نتیجه بدون گل ادامه یافت.

در دقیقه ۳۳، بایرن صاحب یک ضربه آزاد شد و لواندوفسکی موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر این مهاجم لهستانی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۰، مت هوملس در شش قدم صاحب موقعیت شد اما ضربه سر از بالای دروازه خارج شد. مدافع آلمانی بایرن اعتقاد داشت در این صحنه روی او خطای پنالتی رخ داده است.

در آخرین لحظات نیمه اول نیز ضربه آزاد لواندوفسکی از بالای دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم با حملات دارمشتات آغاز شد و این تیم بیشتر در زمین بایرن حضور داشت. در دقیقه ۴۸، جروم در محوطه جریمه صاحب موقعیت بسیار خوبی شد اما ضربه او با بی دقتی به بالای دروازه نویر رفت.

در دقیقه ۵۲، لواندوفسکی موقعیت خوبی را برای مولر فراهم کرد اما ضربه او توسط سنگربان دارمشتات دفع شد تا موقعیت خوبی برای بایرن از دست برود. در دقیقه ۵۷، ضربه آزاد برانچیچ با کمترین فاصله از کنار دروازه نویر به بیرون رفت.

در ادامه حملات بایرن افزایش یافت و این تیم تلاش زیادی برای باز کردن دروازه دارمشتات کرد. در نهایت در دقیقه ۷۲، داگلاس کاستا موفق شد گلزنی کرد. این ستاره جوان با حرکت در عرض و ضربه ای غیرقابل مهار از پشت محوطه جریمه، دروازه حریف را باز کرد تا بایرن با یک گل از حریف پیش افتد.

دقایقی بعد، نیمر با ضربه آزاد می توانست دروازه بایرن را باز کند اما عکس العمل فوق العاده نویر مانع گلزنی شد. در ادامه نیز موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد تا بایرن با این پیروزی به صدر جدول باز گردد.

حال باید دید تا تیم بایرن میتواند در این فصل نیز مانند فصل هلی قبل قهرمان بوندسلیگا شود یا اینکه پدیده این فصل بوندسلیگا یعنی تیم لایپزیگ به نتایج عالی خود ادامه میدهد تا بار دیگر به صدر جدول برسد و قهرمان شود ولی اگر این تیم نتواند به نتایج خوب خود ادامه دهد، کار بایرن در بوندسلیگا با توجه به نتایج ضعیف رقیب سنتی اش یعنی بورسیا دورتموند به مراتب حتی از فصل گذشته نیز راحت تر است.

ارسال نظر