|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۳۸

باشگاه استقلال با فرستادن نماینده ای به ترکیه بعد از ظهر دوشنبه جلسه ای با مدیر برنامه های این بازیکن برگزار کرده است.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، سجاد شهباززاده هدف اصلی منصوریان در فصل نقل و انتقالات است تا آبی ها با جذب این بازیکن بتوانند مشکل گلزنی خود در خط حمله را برطرف کنند.

هر چند علیرضا منصوریان در آخرین نشست خبری خود اعلام کرد که صحبت کردن از لیست ورود و خروج این باشگاه در حالیکه ۲ دیدار تا پایان نیم فصل باقی مانده، امری غیر حرفه ای است و سید رضا افتخاری مدیرعامل آبی ها هنوز درخواست رسمی این باشگاه برای جذب شهباززاده را امضا نکرده، اما نماینده مدیرعامل استقلال این روزها برای صحبت درباره شرایط این بازیکن در ترکیه حضور دارد و امروز بعد از ظهر جلسه ای با مدیر برنامه های شهباززاده برگزار کرده است.

نماینده استقلال با حضور در ترکیه بعد از ظهر دوشنبه جلساتی را با مدیر برنامه های این بازیکن برگزار کرده تا آخرین شرایط این بازیکن را جویا شود. با توجه به قرارداد این بازیکن با باشگاه آلانیا اسپور ترکیه و محدودیت مالی استقلال برای پرداخت رقم رضایت نامه شهباززاده، نماینده استقلال در این جلسه با مدیربرنامه های این بازیکن درباره شرایط جدایی شهباززاده به گفت و گو پرداخته است.

باید دید این بازیکن که که جای خالیش در استقلال بسیار در این نیم فصل احساس شده است آیا دوباره به جمع آبی ها می آید یا منصوریان باید به فکر جذب مهاجم دیگری در نیم فصل باشد اگر دغدغه مهاجم نوک را در تیم خود احساس میکند که با توجه به شرایط استقلال طبیعتا این احساس را باید کرده باشد.

ارسال نظر