|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۶۳

رئیس فدراسیون والیبال لهستان خواهان اجرای اولین مسابقه از سری رقابت های قهرمانی جهان در ورشو و بین تیم های لهستان و صربستان است.

به گزارش امید نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسابقات والیبال قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ به میزبانی لهستان برگزار می‌شود. در حالی که هنوز جدول این مسابقات تنظیم نشده رئیس فدراسیون والیبال لهستان امیدوار است مسابقه افتتاحیه این جام را بین دو تیم ملی لهستان و صربستان در استادیوم ملی ورشو برگزار کند تا به نوعی تداعی کننده بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ باشد.

یاسپ گاسپشک، رئیس فدراسیون والیبال لهستان در این مورد گفت: با کلیات طرح برگزاری بازی افتتاحیه بین ۲ تیم لهستان و صربستان در استادیوم ملی فوتبال شهر ورشو موافقت شده است ولی باید حواسمان باشد که بلافاصله بعد از مراسم افتتاحیه، باید بازی را برگزار کنیم و همین مسئله، کار ما را سخت می‌کند. با این حال ما از پس آن بر می‌آییم و بازی نخست جام در ورشو خواهد بود.

او ادامه داد: در گروه اول مسابقات به غیر از لهستان، تیم‌های صربستان، فنلاند و استونی هم حضور دارند. نخستین حریف ما هنوز مشخص نیست ولی می‌دانیم که از بازی افتتاحیه چه می‌خواهیم. در این مورد باید با دجورجی(سرمربی جدید تیم ملی لهستان) صحبت کنیم. ما دو گزینه داریم که البته بازی با صربستان مثل بازی نخست مسابقات قهرمانی جهان، فوق‌العاده خواهد بود ولی بازی با فنلاند هم برای ما و برای فروش بلیت خوب است.

در سال ۲۰۱۴، جمعیتی حدود ۶۲۰۰۰ نفر برای دیدن بازی بین دو تیم لهستان و صربستان در مسابقات قهرمانی جهان به استادیوم ملی ورشو آمده بودند که آن بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود میزبان تمام شد.

ارسال نظر