|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۶۹

گزارش و تحلیلی از آخرین وضعیت باشگاه استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل و سرانجام برخی از بازیکنان استقلال از جمله مهدی رحمتی که هنوز مشخص نیست.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، امروز علی رضا منصوریان در جلسه ای با سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد بازیکنان ورودی و خروجی صحبت هایی انجام دادند و بعد از این جلسه مهم خبر هایی حاکی از بازیکنان ورودی و خروجی استقلال بیان شد.

خبر های ذکر شده در مورد بازیکنان ورودی و خروجی به شکل زیر بوده است.

در لیست بازیکنان ورودی: شهباززاده و مبعلی و منتظری بازیکنانی بودند که از آن ها نام برده شد؛ البته در ساعاتی قبل توسط نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال، لیست بازیکنان ورودی استقلال را بیان کرد که در آن تنها نام سه بازیکن وجود داشت که عبارت بود از ایمان مبعلی و رحیم زهیوی و سجاد شهباز زاده، و نامی از پژمان منتظری همان طور که افتخاری نیز در مصاحبه خود بیان کرد، وجود نداشت.

ولی در مورد خبر های بازیکنان خروجی باشگاه استقلال باید گفت که خبر های ضد و نقیضی منتشر شده است. بعد از جلسه مذکور چندین خبر درمورد مهدی رحمتی بیان شد که حاکی خروج این بازیکن از استقلال بود و اسم چند بازیکن دیگر نیز در لیست فروش استقلال بودند که عبارت بود از امین حاج محمدی و آرش افشین و میثم مجیدی و بختیار رحمانی و میعاد یزدانی ولی سید رضا افتخاری در مصاحبه خود در بعد از جلسه با منصوریان کل خبر ها در مورد بازیکنان خروجی این تیم را رد کرد و گفت که چون به جمع بندی در مورد بازیکنان خروجی نرسیدیم، تصمیم بر آن شد تا خود کادر فنی جلسه ای گذاشته و بازیکنان خروجی تیم را مشخص کنند و از طرفی دیگر نیز علی رضا منصوریان بعد از جلسه با رضا افتخاری طوری محل را ترک کرد که خبرنگاران متوجه خروج او نشوند و قطعا نخواسته تا خبرهایی را بیان کند.

حال باید دید چه اتفاقاتی در نقل و انتقالات برای استقلال رخ خواهد داد و پر حاشیه ترین این نقل و انتقال که خروج مهدی رحمتی از استقلال است رخ میدهد یا اینکه این بازیکن در استقلال مانده و به کار خود ادامه میدهد؟ اما نکته ای که در مورد این بازیکن وجود دارد، این است که هیچ وقت تحمل یک رقیب را نداشته و حالا هم حسینی به گفته منصوریان رقیب جدی ای برای اوست در صورتی که خود او در حالی که منصوریان ادعا کرده که از او رضایت نامه خواسته است و افتخاری نیز خواستن رضایت توسط رحمتی از خود را تایید کرده و البته گفته است که پشیمان شده است، رحمتی در اقدامی عجیب دیشب در برنامه نود تکذیب میکند، حال باید دید در روز های آتی چه اتفاقاتی در باشگاه بزرگ استقلال رخ خواهد داد.

ارسال نظر