|
|
کدخبر: ۱۷۸۲۱۲

علی رضا منصوریان در مصاحبه ای از اصلاح باشگاه و گوش کردن به حرف های مربیان قبلی استقلال صحبت کرده است و اینکه ممکن است خود هم در این مسیر قربانی شود.

به گزارش امید نیوز به نقل از ورزش سه، سرمربی جوان استقلال که سختی های نیمکت رویایی اش بیش از حد انتظار بوده، وارد دعوایی شده که باعثزمین گیری بسیاری از سرمربیان پیشین این تیم شده است. او تصمیم دارد که تا به قول خودش استقلال را با یک جراحی بزرگ، دگرگون کند.

او حالا در این باره به تماشاگران امروز می گوید: «من در مسیر پاکسازی فوتبال پیش می‌روم و برای موفقیت، از بزرگان فوتبال هم توصیه و راهنمایی می‌گیرم. راستش تا قبل از استقلال خیلی رسانه‌ها را می‌خواندم و همه چیز را چک می‌کردم، اما الان در استقلال واقعاً تمرکزم فقط روی کارم است. اصلاً نمی‌دانم چه می‌نویسند یا چه جوی درباره‌ام ایجاد شده. من تمرکزم را گذاشته‌ام که تیمم را نجات بدهم.

این کار باید از درون باشگاه ما شروع شود. می‌دانم مسیر سختی دارم و ممکن است در این مسیر قربانی شوم، اما این بار پا پس نمی‌کشم. وارد مسیری شدم که یا باید اصلاحش کنم یا قربانی شوم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا وظیفه‌ای که به دوشم افتاده را انجام بدهم.

حالا باید دید که این اصلاحات را علی رضا منصوریان از کجا آغاز میکند، از برخی بازیکنان سرشناس تیم یا از برخی مدیران و مسئولان باشگاه یا هردو و باید دید تا آن خیانت کارانی که پرویز مظلومی نیز به آنها در صحبتی اخیرا اشاره کرده بود، نقاب ها از چهرهشان برداشته خواهد شد و چهره اصلیشان معلوم خواهد شد و منصوریان ناجی استقلال میشود یا اینکه علی رضا منصوریان هم مانند دیگر مربیان قبلی این تیم به گفته خود در این مسیر قربانی میشود.

ارسال نظر