|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۵۹

تحلیلی از نقل و انتقالات نیم فصل باشگاه استقلال و آخرین گزینه های ورودی و خروجی این تیم به مناسبت آخرین فرصت های این تیم در نقل و انتقالات انجام شده است.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، باشگاه استقلال امشب فرصت آخر را برای نقل و انتقالات نیم فصل خواهد داشت و این تیم باید برای فدراسیون فوتبال آسیا یا همان AFC لیست بازیکنان خود را برای حضور در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تحویل دهد و هر نقل و انتقالی که در نیم فصل میخواهد انجام دهد را باید امشب قطعی کند.

تحلیلی بر آخرین گزینه های ورودی و خروجی استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل:

مهم ترین و محتمل ترین خرید استقلال جبارف کاپیتان تیم ملی ازبکستان است که با ۳۳ سال سن و کسب دو بار عنوان بهترین بازیکن سال آسیا در صورت پیوستن به استقلال، بهترین بازیکن آسیایی در ادوار لیگ برتر خواهد شد.

دومین خرید احتمالی استقلال آندرانیک تیموریان خواهد بود که به گفته مدیر برنامه هایش امشب رضایت نامه خود را از ماشین سازی میگیرد و برای پیوستن به استقلال به تهران می آید.

سومین خرید احتمالی استقلال هم سجاد شهباز زاده است که خبر ها حاکی از جدایی این بازیکن از آلانیا اسپور است ولی با توجه به شرایط زمانی تیم استقلال در نقل و انتقالات آمدن شهباز زاده به استقلال بعید است و حتی گفته میشود که این بازیکن از تراکتورسازی تبریز پیشنهاد دارد.

مهم ترین خروجی احتمالی استقلال بختیار رحمانی است که خود به دنبال جدایی از استقلال است و این در حالی است که منصوریان مخالف این جداییست ولی بختیار رحمانی مصرانه میخواهد تا از استقلال جدا شود و حتی دلخوری هایی از منصوریان دارد و آن دلخوری ها هم به خاطر بی خبر گذاشتن این بازیکن در تعطیلات نیم فصل از رفتن یا ماندن در باشگاه است.

دو خروجی بعدی احتمالی استقلال میثم مجیدی و امین حاج محمدی اند که افتخاری مدیرعامل باشگاه رسما اعلام کرده است که این دو بازیکن میتوانند رضایت نامه خود را گرفته و به تیم دیگری روند ولی حاج محمدی در اقدامی عجیب در مصاحبه ای ادعا کرده است که چون دلیل نیمکت نشینی اش در نیم فصل اول فنی نبوده است، تصمیم دارد در استقلال بماند.

باید دید در نهایت امشب چه بازیکنانی در لیست بازیکنان استقلال برای بازی پلی آف جام باشگاه های آسیا حضور پیدا خواهند کرد و چه بازیکنانی نیز از تیم استقلال خارج خواهند شد.

ارسال نظر