|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۷۴

دیروز و در مهم ترین مسابقه هفته هفدهم لیگ برتر دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، دیروز در مهم ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند و در حالی که همگان این بازی را برای پرسپولیس، بازی دشوار و سختی میدانستند اما تیم پرسپولیس تیم فولاد را با نتیجه ۳ بر ۰ به راحتی هر چه تمام تر شکست داد.

این بازی با ۲۲ دقیقه تاخیر آغاز شد و دلیل آن هم درگیری شدید بین تماشاگران دو تیم بود.

تیم فولاد خوزستان از ابتدای بازی سردرگم و پریشان بازی میکرد و ترس عجیبی در مدل بازی کردن این تیم موج میزد و در همان ابتدای کار در دقیقه ۲ روی پرتاب اوت دستی بازیکنان پرسپولیس عبدالله کرمی با یک ضربه سر به اشتباه دروازه تیم خود را گشود.

بازیکنان فولاد به بازی بد خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۱۲ وحید امیری برای بار دوم دروازه فولاد خوزستان را با ضربه سری که با غفلت مدافعان و دروازبان فولاد همراه بود، گشود و خیال تیم خود را بیش از پیش راحت کرد.

در ادامه مسابقه هم بازی شاگردان نعیم سعداوی چنگی به دل نمیزد و آنها در همه نقاط زمین آشفته و سردرگم بازی میکردند.

در ابتدای نیمه دوم باز هم روی اشتباهات سریالی مدافعان فولاد خوزستان، تیم پرسپولیس با یک ارسال و دو ضربه سر به راحتی توسط علی علیپور به گل سوم خود رسید.

پرسپولیس با این برد توانست با ۳۸ امتیاز در صدر جدول اختلاف خود را با تراکتورسازی به ۴ امتیاز برساند و صدرنشینی خود را مستحکم تر کند.

فولاد خوزستان نیز با این باخت عجیب و بد با ۲۳ امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد.

ارسال نظر