|
|
کدخبر: ۱۷۸۴۲۸

دیشب و در چهارچوب رقابت های جام حذفی اسپانیا دو تیم سلتاویگو و رئال مادرید به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، دیشب در چهارچوب رقابت های جام حذفی اسپانیا و یا همان Copa Del Ray دو تیم سلتاویگو ورئال مادریددر ورزشگاه خانگی سلتاویگو و در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید و با احتساب بازی رفت دو تیم در سانتیاگو برنابئو در کل دو بازی تیم سلتاویگو بود که با نتیجه ۴ بر ۳ رئال مادرید را شکست داد و از جام حذفی حذف کرد و شوک بزرگی را به زیدان و شاگردانش وارد کرد.

گل های تیم سلتاویگو توسط دانیلو(گل به خودی) و دنیل واس در دقایق ۴۴ و ۸۵ به ثمر رسید.

گل های تیم رئال مادرید هم توسط کریستیانو رونالدو و وازکز در دقایق ۶۲ و ۹۰ به ثمر رسید.

گل اول رئال مادرید که توسط رونالدو از روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی هر چه تمام تر به ثمر رسید و این پنجاهمین گل رونالدو از روی ضربات ایستگاهی بود.

با حذف رئال مادرید از جام حذفی شوک بزرگی به زیدان و شاگردانش وارد شد و این بدترین دوران رئال مادرید با سرمربی گری زیدان بوده است و آنها بعد از ۴۰ بازی بدون شکست، حالا در چهار بازی اخیر دو شکست و یک تساوی و تنها یک برد در کارنامه دارند و زیدان باید فکری به حال تیم بحران زده خود بکند.

البته در این بین مصدومیت های پشت سر هم بازیکنان رئال مادرید هم بی تاثیر نبوده است و اما در هر حال باز هم توجیح مناسبی برای باخت به سلتاویگو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی نیست.

باید دید در نهایت زیدان و شاگردانش با این بحران چطور برخورد خواهند کرد و در ادامه رقابت های امسال چطور عمل خواهند کرد؟

ارسال نظر