|
|
کدخبر: ۱۷۸۸۳۶

یک روز پیش از بازی با سایپا، استقلالی ها تمرین نکردند، این خبر که شوک برای همه ی استقلالی ها بود، حواشی فراوانی داشت و جو باشگاه استقلال را برای مدتی متشنج کرد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، یک روز پیش از بازی با سایپا، استقلالی ها تمرین نکردند.

اعضای تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت از ساعت ۱۲ امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی جمع شده تا آخرین تمرین خود قبل از بازی با سایپا را برگزار کنند.

محمد حسین کنعانی‌زادگان بعد از پشت سر گذاشتن دوران آسیب‌دیدگی به تمرینات آبی پوشان بازگشت. این بازیکن در لیست نیم فصل دوم استقلال حضور ندارد.

پیش از شروع تمرین امروز علیرضا منصوریان با توجه به اینکه بازیکنان در تمرین روز سه‌شنبه خواستار مطالبات خود شده بودند بازیکنان را به جلسه آنالیز برد و پیرامون این اتفاقات و بازی فردایشان در مقابل سایپا با آنها گفت‌و‌گو کرد. جلسه بازیکنان و کادر فنی استقلال در حالی برگزار شد که تعدادی از آنها در خصوص اظهارات حسن زمانی با سرمربی آبی‌ها گفت و‌گو کرده و به همین دلیل اعلام کردند قصد تمرین کردن ندارند. این تعداد از بازیکنان اعتقاد داشتند عضو هیات مدیره بدون اطلاع از وضعیت قراردادها مصاحبه کرده و تعدادی از آنها نزدیک به ۷۰ درصد مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند.

سرمربی تیم استقلال وقتی صحبت‌های بازیکنان را شنید سعی در متقاعد کردن آنها داشت اما آنها اعلام کردند با توجه به مصاحبه حسن زمانی و صحبت‌هایی که وی مطرح کرده بهتر است در این شرایط تمرین نکنند و سرمربی استقلال هم بلافاصله از بازیکنان خواست راهی هتل شوند.

بعد از آن زمانی گفت: عوامل تعطیلی تمرینات را شناسایی کرده و با آنها برخورد می‌کنیم.

صحبت‌های روز گذشته من طبق گزارش‌های مدیرعامل به اعضای هیأت مدیره و ذی‌حساب باشگاه بود و هیچ حرفی را بدون مدرک نزدم.

رحمتی و حیدری ۲۰% بیشتر از کل تیم دریافتی داشته ولی بازیکنان را دعوت به اعتصاب کردند؛ باید عذر این دو خواسته شود.

همچنین وی منصوریان را به دلیل تعطیلی اردو ها مقصر خوانده.

این وضعیت میتواند ضربه ی بزرگی به روند موفقیت و بازی های خوب استقلال باشد و جلوی این روند را بگیرد و میتواند باعثکاهش روحیه بازیکنان استقلال باشد و همچنین باید دیدار امروز استقلال مقابل سایپا از این حیثدیدنی باشد.

ارسال نظر