|
|
کدخبر: ۱۷۸۸۴۳

امشب دیدار های لیگ اروپا در حالی آغاز میشود که در یکی از مهمترین بازی های آن تیم روستوف، تیم سردار آزمون به مصاف منچستر میرود، این بازی که برای سردار بسیار میتواندفرصت طلایی و خوبی باشد برای منچستری ها هم مهم است به طوری که انها در توئیتی به تمجید از سردار آزمون پرداخته اند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، سردار آزمون در مهرماه سال ۱۳۹۱ به باشگاه فوتبال روبین کازان روسیه پیوست. او اولین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند، وی در اسفند ۱۳۹۳ به صورت قرضی به باشگاه فوتبال روستوف پیوست.

او برای نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ مورد توجه مسئولان باشگاه‌های فوتبال بارسلونا، لیورپول، میلان، یوونتوس و آرسنال و باشگاه رئال مادرید قرار گرفت.

آزمون که یکی از امیدهای ایران برای بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود، نتوانست در لیست نهایی کارلوس کی‌روش حضور یابد و از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ بازماند.

او در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ در میان ملی‌پوشان ایران حضور داشت و موفق شد ۲ گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی به شمار می‌آمد.

وی همچنین اخیرا بازی های خوبی را انجام داده و توانسته یکی از بهترین های ایران در اروپاباشد به طوریکه منچستر در باره او در توئیتی نوشته: یک سفر ۱۸۷۳ مایلی و " مسی ایرانی.

باید دید در بازی امشب منچستر و روستوف سردار ایرانی میتواند یک شب رویای را برا یخود و تیمش رقم بزند.

ارسال نظر