|
|
کدخبر: ۱۷۹۱۴۷

مسی چند روز پیش به دلیل فحاشی بر سر کمک داور بازی شیلی و آرژانتین ۴ جلسه از همراهی تیمش در مسیر جام جهانی از طرف یوفا محروم شد و حالا با این وجود فابرگاس نظر عجیبی درباره ی او داده است که خواندنیست.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز،فابرگاساز سری بازیکنانی بوده بازی او به عنوان یک هافبک قابل قبول بوده با اینکه بازیکن بسیار تاپی محسوب نمیشده اما نباید فراموش کرد دوران بسیار خوبی را در جوانی خود در آرسنال زیر نظر ونگر گذراند وحتی خیلی ها او را محصولی آینده دار از کارخانه ی بازیکن سازی ونگر دانستند و پس از آن زمانی که به بارسلون پیوست، تا جایی خوب بود، اما از یک دوره ای به بعد نتوانست آن فابرگاس مد نظر باشد و با آمدن راکیتیچ و پر کردن جای او، چلسی را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد و در آنجا تا به حال توانسته خوب ظاهر شود.
اما فابرگاس در نظری عجیب ظاهرا بدون در نظر گرفتن محرومیت تازه در نظر گرفته شده برایمسیبیان کرده: " من همیشه لیونلمسیرا تحسین می کنم. زیرا بعد از این همه دستاوردها در دنیای فوتبال، آنچه باعثعلاقمند کردن هر کودکی در جهان به فوتبال شده و ترغیب همه علاقمندان فوتبال، همچنان فروتن و متواضع باقی مانده است.

البتهمسیدر زندگی روزمره و در برخورد با همه از جمله فرزندان و همسر خود نیز همینگونه است. مسی سالهای سال بهترین بازیکن دنیا بوده و فاتح همه عناوین شده و در بالاترین سطح قرار داشته است.

پس در معدود روزهایی که در بهترین شرایط نیست اوضاع هرگز آسان نیست و به دلیل همین روحیه من همیشه او را تحسین کرده ام. "
اگر دقیقتر به حرف های فابرگاس بپردازیم میفهمیم که چندان هم بیراه نمیگوید، زیرا درست است که این اواخرمسیبنا بر زیر پا گذاشتن اخلاق از فوتبال محروم شده ولی آن بازی نابش و سکوت و سنگینی که در رفتار وی است به طرز عجیبی همه را جذب خود میکند.

ارسال نظر