|
|
کدخبر: ۱۷۹۲۵۷

صبا در دیداری جنجالی با سه گل تماشایی توسط امید جهانبخش(۲ بار) و میثم مجیدی(پنالتی) موفق و همچنین عملکرد عالی فروزان به پیروزی بزرگی برابر تراکتورسازی شد.

به گزارش " ورزش سه "،محسن فروزانکه در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر به صبای قم پیوسته، توانسته عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد و در مسابقهاتی که برای تیمش به میدان رفته توانسته بیش از ۵ کلین‌شیت برای خود ثبت کند.

اما اوبعد از عملکرد فوق العاده اش و برد رویای تیم او در مقابل تراکتور در پستی خود را از استقلال دانست.

این پرچم قسم
هیچ وقت نمی گذارم پرچم استقلال پایین بیاید
یک روز خوب، یک روز عالی، یک روز شیرین را
سپری کردیم. خوشحالم، خوشحال از برد خودمون و خوشحال از این که با این برد توانستیم به استقلال هم کمک کنیم. یک حس خیلی خوبی دارم وقتی می بینم هواداران استقلال از برد ما خوشحال شدند. قبل از بازی خیلی از هواداران استقلال از من خواسته بودند تا برای برد در این بازی همه تلاشم را انجام دهم و خدا را شکر یکی از بهترین بازی هایم را انجام دادم. جدا از این که باید امروز برای سربلندی صبا همه تلاشم را انجام می دادم، به فکر بالا ماندن استقلال در جدول هم بودم. به فکر پرچم مقدس آبی دوست داشتنی ما، به فکر پیراهن زیبای استقلال که همیشه برای من حرمت دارد. به همین بهانه قسم می خورم تا همیشه برای سربلندی استقلال، برای بالا ماندن پرچم پر ابهت و مقدس استقلال تمام تلاشم را انجام دهم. اگر امروز در استقلال نیستم، اما دلم، قلبم، فکرم پیش این تیم است و حتما تمام تلاشم را می کنم تا جدا از این که برای سربلندی صبا در تلاش باشم به استقلال هم کمک کرده باشم. امیدوارم، دعا می کنم تا هم صبا در لیگ بماند و هم استقلال به مقامی که می خواهد برسد.
دوستتان دارم، بهترین هواداران دنیا

ارسال نظر