|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۴۴

ادامه ی هفته لیگ برتر۲۷

دیروز لیگ برتر ایران در حالی به ایستگاه۲۷ خود رسید که در ۲ دیدار از ۴ دیدار بازی ها مساوی شد و امید ها برای خیلی از تیم ها زنده ماند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، دیروز لیگ برتر ایران در حالی به ایستگاه۲۷ خود رسید که در ۲ دیدار از ۴ دیدار بازی ها مساوی شد و رقابتی که بر سر رده ی چهارم لیگ بود با شوتی که احسان حاج صفی توانست برای تیمش در کنج دروازه گسترش جای دهد، سپاهان را فعلا به رده ی چهارم لیگ برساند، همچنین رقابتاستقلالو تراکتور هم بر سر رده ی دوم جدول با برد دشوار و سختی که دیروز تواکتور در مقابل پدیده توانست بدست بیاورد داغ ماند.
اما امروز هم رقابت های هفته۲۷ لیگ برترادامه پیدا میکند، امروز هم قرار است ۴ دیدار برگزار شود و مدعیان رده ی چهارم جدول و همچنین استقلال برای جنگ و باز پسگیری رده دوم جدول به مصاف رقبای خود بروند و این را باید افزود بازیپرسپولیسهم به نوبه خود با ماشین سازی از این حیثکه به طور قطع این بازی میتواند قهرمان و تیم سقوط کننده را مشخص کند بسیار پر اهمیت است.
اما از ساعت ۱۸ بازی تیم های ماشین سازی و پرسپولیس با یکدیگر آغاز میشود، اگر بخواهیم از لحاظ آمار و ارقام و ومحاسبات ریاضی ببینیم پرسپولیس با یک اتفاق نادر این لازی را نمیبرد و قهرمانی اش به تعویق میوفتد اما اگر واقعا این اتفاق بیوفتد و پرسپولیس نتیجه ای در این بازی نگیرد ماشین سازی میتواند به ماندن در لیگ یک کور سوی امیدی پیدا کند و زودتر از پایان لیگ بازی هایش تشریفاتی نشود. اما برانکو دیرو در مصاحبه ای گفت: بازیکنان من فردا تاریخ‌سازی می‌کنند چون ما با پیروزی مقابل ماشین‌سازی تبریز قهرمان لیگ خواهیم بود و قطعاً می‌توانیم پس از آن به خاطر کسب این افتخار خوشحالی کنیم. یک فصل تمام برای رسیدن به این موفقیت تلاش کردیم و فردا پس از پیروزی بر ماشین‌سازی می‌توانیم جشن بگیریم.
اما با فاصله ی نیم ساعت بعد این بازی، بازی به شدت حساس دو تیم میانه ی جدولی ذوب آهن و پیکان شروع میشود، حساسیت این بازی از این جهت میباشد که برد دو تیم میتواند حساسیت رده چهارم لیگ را همچنان زیاد نگه دارد ذوبی ها با برد خود هم ناکامی هایشان را پایان میدهند و هم چهارمی جدول را از سپاهان پس بیگرند همچنین بازی استقلال خوزستان و سایپا که با فاصله، ولی تقریبا همزمان با این بازی انجام میشود از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.
اما بازی استقلال و صبای قم نیز که آخرین بازی این هفته محسوب میشود، از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی قرار است آغاز شود. این بازی، یکی از حساس ترین مصاف های تاریخ دو تیم شاهد رویارویی بازیکنانی خواهیم بود که هر یک انگیزه های متفاوتی در زمین خواهند داشت به خصوص استقلالی های سابق که بعد از قرار گرفتن در فهرست مازاد این باشگاه امروز برای اولین بار مقابل هم تیمی ها و طرفداران شان قرار می گیرند. از همین رو به نبردهای تن به تن این مصاف که می تواند صحنه های جذابی را رقم بزند نگاهی گذرا انداختیم.

ارسال نظر