|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۳۶

باشگاه سپاهان با انتشار پستی در اینستاگرام خود گفته است که به طور رسمی قرار است از عقیلی و نوید کیا تقدیر کند و خداحافظی آنهارا به طور محترمانه پاسخ دهد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، به گزارش، در پیش فصل مسابقات لیگ برتر عبدالله ویسی به هر ترتیبی که بود شرایط بازگشت محرم نویدکیا پس از ترک اردوی تیم و مشکلات با برخی مسئولان را به جمع طلایی پوشان فراهم کرد، اما این بازگشت دوامی پیدا نکرد و در هشتمین دیدار نیم فصل اول مسابقات بود که کاپیتان با تجربه طلایی پوشان پس از نزدیک به دو دهه حضور در سطح فوتبال اول کشور در ۳۴ سالگی از دنیای توپ گرد خداحافظی کرد.
دربی رفت اصفهان برای هر دو تیم حائز اهمیت بسیاری بود و انتشار خبر خداحافظی نویدکیا ساعاتی پیش از این دیدار حساس اردوی سپاهان را با خبری غیر منتظره روبه رو کرد تا شکست آنها در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به چشم نیاید و بیشتر نگاه هواداران اصفهانی به خداحافظی بازیکنی معطوف شود که سال ها با حضور او تیم خود را در بالاترین سطح تاریخش می دیدند.
البته احسان حاج صفی و حسین پاپی در آن دیدار مراسم خداحافظی را نیمه کاره گذاشتند و نویدکیا را با اصرار از زمین خارج کردند تا شاید بتوانند در ادامه او را از تصمیم خداحافظی برگردانند و یا حداقل این تصمیم را به تعویق بیندازند، ولی این اتفاق رخ نداد و نویدکیا که تصمیمش را برای اتمام فوتبال در میدانی کاملا اصفهانی گرفته بود، به فوتبال بازنگشت تا دیدار برابر ذوب آهن آخرین حضور او با لباس زرد در میادین حرفه ای فوتبال باشد.
اما هچنین دیروز هم با بیانیه که حاوی نکات جالبی بود از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، عقیلی که پس از تقریبا یک سال و نیم دوری از فوتبال با نوشتن یک نامه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، سابقه بازی در باشگاههایی چون پرسپولیس، سایپا و سپاهان را در کارنامه دارد، آخرین بار در لیگ پانزدهم برای سپاهانی ها به میدان رفته بود.
عقیلی در چند وقت گذشته با مسئولان تیم سپاهان به مشکل و اختلاف خورد و به همین دلیل در سپاهان بازی نکرد. البته او چند پیشنهاد هم برای بازی داشت اما آنها را قبول نکرد.
اما باشگاه سپاهان با انتشار پستی در اینستاگرام خود گفته است که به طور رسمی قرار است از عقیلی و نوید کیا تقدیر کند و خداحافظی آنهارا به طور محترمانه پاسخ دهد؛ کههادی عقیلیدر مورد این مسئله واکنش نشان داده است و گفته:
ابتدا باید بگویم که مطمئن باشید هیچ وقت این کار را نمی‌کنند، دوما این که وقتی کسی را به قتل می‌رسانی، کشته نیاز به کفن و دفن ندارد. در اتفاقی که افتاد مهم این بود که در یک سال گذشته نتوانستم بازی کنم و این بدترین و تلخ‌ترین مساله برای یک فوتبالیست است و آنها بازی کردن را از من گرفتند و به نوعی من را به قتل رساندند.

ارسال نظر