|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۷۲

به گزارش روزنامه مارکا، رئال مادرید مصمم است که ده خیا را در این تابستان به خدمت بگیرد و نمی خواهد با کشیدن کار انتقال به دقایق پایانی اتفاقات سال ۲۰۱۵ تکرار شود.

به گزارشسرویس ورزشی امید نیوز، ​​​​​​​​رئال مادرید با ده خیا به توافق نهائی رسید، به گزارش روزنامه مارکا، رئال مادرید مصمم است که ده خیا را در این تابستان به خدمت بگیرد و نمی خواهد با کشیدن کار انتقال به دقایق پایانی اتفاقات سال ۲۰۱۵ تکرار شود، برای جلوگیری از اتفاقات تابستان ۲۰۱۵ باشگاه رئال مادرید انتقال ده خیا را در اولویت اولش قرار داده است و نمی خواهد زمان را از دست بدهد.
اول از همه باید این را گفت باشگاه رئال مادرید با ده خیا به توافق نهائی دست پیدا کرده است، دروازه بان تیم ملی اسپانیا پذیرفته که قید دستمزد ۱۲ میلیون یوروئی در منچستر را بزند و در رئال دستمزد کمتری بگیرد، او در سال ۲۰۱۵ درست ۱۱ روز بعد از کنسل شدن انتقالش به رئال قراردادش با منچستر را تمدید کرده بود.
در گام بعدی ده خیا به باشگاه منچستر یونایتد اطلاع داده قصد ترک منچستر و پیوستن به رئال مادرید را دارد، این اتفاق ۳ هفته پیش رخ داد و باشگاه منچستر برای تلافی این بازیکن را در مقابل ساندرلند نیمکت نشین کرد. ده خیا تا قبل از آن بازی ۶۳ بار پیاپی در لیگ جزیره برای تیمش به میدان رفته بود. مورینیو مصدومیت جزئی را بهانه نیمکت نشینیش عنوان کرد و چند روز بعد در خصوص اخبار پیوستن این بازیکن به رئال با تردید صحبت کرده بود.
از سویی مورینیو می داند که جدایی ده خیا اجنتاب ناپذیر است و به همین خاطر جو هارت، دروازه بان سابق منچستر سیتی را به عنوان هدف نقل و انتقالات تابستانی زیر نظر گرفته است، اما رئال نیز برای خریدش باید حداقل ۶۰ میلیون یورو پرداخت کند. بدین ترتیب ده خیا رکورد انتقال بوفون از پارما به یوونتوس با ۵۴ میلیون یورو را جابجا می کند.
طبق گفته مارکا این انتقال برای رئال ۷۰ الی ۷۵ میلیون یورو آب می خورد. به نظر می رسد با توجه به اینکه وی ۸ الی ۱۰ سال دیگر در سطح اول باقی می ماند و با ۲۶ سال سن همچنان جای پیشرفت دارد، ارزش پرداخت این مبلغ را دارد، از سوئی احتمال دارد خامس و موراتا نیز وارد معامله شوند. منچستر مثل چلسی شدیدا به جذب موراتا علاقه دارد، انتقالی که می تواند به اندازه قیمت ده خیا برای آنها آب بخورد.

ارسال نظر