|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۴۳

در حالی که کهکشانی ها حضور خود در این مرحله را مرهون هت تریک کریستیانو رونالدو مقابل بایرن مونیخ هستند، این ابر ستاره پرتغالی باز هم هنرنمایی کرد و دفاع آهنین اتلتیکو مادرید را فرو ریخت.

​​​​​​​​به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، رئال مادرید پس از شکست در ال کلاسیکو، نیاز به یک قدرت نمایی اساسی داشت تا دوباره کمر راست کند و چه فرصتی بهتر از دربی مادرید، آن هم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا.
شاگردان زین الدین زیدان ضمن ارائه یک نمایش برتر در دربی مادرید در هر دو نیمه، حاکم بر توپ و میدان بوده و راحت تر از چیزی که تصور می شد، روخی بلانکوس را به زانو در آوردند. در حالی که کهکشانی ها حضور خود در این مرحله را مرهون هت تریک کریستیانو رونالدو مقابل بایرن مونیخ هستند، این ابر ستاره پرتغالی باز هم هنرنمایی کرد و دفاع آهنین اتلتیکو مادرید را فرو ریخت.
رونالدودر دربی توانست به رکورد ۴۰۰ گل زده با پیراهن رئال مادرید دست پیدا کند، رونالدو در چمپیونز لیگ ۱۰۳ گل زده که ۵۲ تای آن در مراحل حذفی بوده است. مسی در مراحل حذفی فقط ۳۷ گل زده یعنی ۱۵ گل کمتر از رونالدو در واقع رونالدو اولین بازیکن تاریخ است که ۶ سال پیاپی حداقل ۱۰ گل در چمپیونز لیگ به ثمر می رساند.
کریستیانو اولین بازیکن تاریخ است که در یک چهارم نهائی و نیمه نهائی یک فصل لیگ قهرمانان اروپا ۸ گل می زند. رکورد قبلی دست دی استفانو بود که در سال ۱۹۵۸ موفق شده بود ۷ گل بزند، او با ۱۳ گل و بالاتر از دی استفانو که ۱۱ گل زده، آقای گل تاریخ نیمه نهائی لیگ قهرمانان اروپا است.
شماره ۷ رئال مادرید اولین بازیکن تاریخ است که در مراحل حذفی چمپیونز لیگ در ۲ بازی پیاپی هتریک می کند، رونالدو در کنار لواندوفسکی، دل پیرو و اُلیچ چهارمین بازیکنی است که در نیمه نهائی لیگ قهرمانان اروپا هتریک می کند.
رونالدو حالا ۴۷ گل در لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو زده است و بالاتر از رائول(۴۶ گل) رکورد دار تاریخ رئال محسوب می شود.
از سوئی او در خارج از زمین فوتبال اخیرا موفق شد به اولین ورزشکاری تبدیل شود که در اینستاگرام ۱۰۰ میلیونی می شود.

ارسال نظر