|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۸۶

فردا نفت در آخرین بازی فصل خود باید در فینال حذفی به مصاف تراکتورسازی تبریز برود. علی دایی علاوه بر اینکه خودش نمی تواند به علت محرومیت تیمش را از روی نیمکت همراهی کند ۶ بازیکن اصلی تیمش را به علت مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد تا کارش برای بازی فردا دشوار شود.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، آندو یکی از معدود بازیکنان فوتبال ایران است که سابقه بازی در دو جام جهانی را دارد. هافبک تدافعی قدرتمند سابق تیم ملی در سال های گذشته همواره ثبات فنی خوبی داشته و نمی توان از نظر فنی به او ایرادی گرفت. در یکسال گذشته اما آندو تصمیم هایی گرفته زندگی فوتبالی اش را تحت تاثیر قرار داده است. او وقتی از لیگ قطر به ایران برگشت، در حالی که استقلالی ها و چند تیم دیگر به دنبال جذبش بودند، سایپا را برگزید. اگرچه تیم خودروساز از نظر امکاناتی شرایط مطلوبی داشت اما مصدومیتی که برایش پیش آمد، همه چیز را از اوگرفت. فقط ۳ بازی برای نارنجی پوشان شرایطی را پیش آورد که او در پایان فصل مجبور به ترک این تیم شود. بازهم شایعه استقلال و آندو شکل گرفت اما تصمیم بعدی کاپیتان تیم ملی تیمی بود که به تازگی راهی لیگ برتر شده بود. آندو تازه از مصدومیت برگشته اگرچه از نظر بدنی هم شرایط ایده آلی نداشت اما حضورش در ماشین سازی باعثشد صحنه های خوب او در زمین فوتبال به چشم نیاید و نتواند مانند قبل اصطلاحا «روی بورس» قرار داشته باشد. تصمیمی که آندو از آن برگشت ولی شاید نیم فصل لیگ شانزدهم برای برگشتن دیر شده بود.
اما دوباره این روز ها آندو دارد خوب بازی میکند و فردا تیمش در آخرین بازی فصل خود فردا باید در فینال حذفی به مصاف تراکتورسازی تبریز برود. علی دایی علاوه بر اینکه خودش نمی تواند به علت محرومیت تیمش را از روی نیمکت همراهی کند ۶ بازیکن اصلی تیمش را به علت مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد تا کارش برای بازی فردا دشوار شود. در چنین شرایطی پیش بینی می شود آندرانیک تیموریان کاپیتان نفتی ها در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم که در بازی آخر لیگ مقابل تراکتور نیمکت نشین بود، در مسابقه فردا از ابتدا برای تیمش به میدان برود. آندو که روابطش با امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی تا حدی تیره و تار شده بود، در بازی گذشته تراکتور و نفت به سمت قلعه نویی رفت و از او دلجویی کرد تا به نوعی با هم آشتی کنند. حالا آندو در شرایطی که دل سرمربی سابقش را به دست آورده، احتمالا از ابتدا در ترکیب نفت در فینال قرار می گیرد و برای موفقیت تیمش تلاش می کند.

ارسال نظر