|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۱۴

امسال از نیم فصل دوم برای استقلال عملکرد چشمگیری داشت و مورد توجه همگان قرار گرفت و این عملکرد او، تبدیلش کرد به انتخاب اول علی منصوریان در پست هافبک دفاعی که یک زوج بسیار عالی را با امید ابراهیمی تشکیل دادند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز،نورافکنامسال از نیم فصل دوم برای استقلال عملکرد چشمگیری داشت و مورد توجه همگان قرار گرفت و این عملکرد او، تبدیلش کرد به انتخاب اول علی منصوریان در خط هافبک دفاعی که یک زوج بسیار عالی را با امید ابراهیمی تشکیل دادند و همچنین این روند او باعثشد کهفرشید باقریبازیکنی که با کلی سر وصدا به استقلال پیوسته بود نیمکت نشین شود و یا اصلا بازی نکند و یا سر یک اتفاق بازی کند.
اما استقلال هم بیکار ننشست و از زمان درخشش این بازیکن به دنبال تمدید قراداد این بازیکن بود و با وجود بعضی حرف هایش بعد از بازی با سپاهان که گفت: نورافکن درباره آینده اش گفت: بعد از بازی پلی آف مان در آسیا تصمیم را خواهم گرفت که می مانم یا خیر اما احتمالا در استقلال خواهم ماند. پیشنهاداتی از هلند به دستم رسیده اما هنوز قطعی نیست و نمی دانم می توانم بروم یا می مانم اما به شما گفتم که بعد از ۲ بازی آینده مان تصمیم قطعی ام را خواهم گرفت. اگر پیشنهاد عالی خارجی داشته باشم شاید استقلال را ترک کنم ولی اگر پیشنهاد عالی در ایران داشته باشم در همین استقلال خواهم ماند. او درباره شایعه پیشنهاد ۲ میلیاردتومانی به استقلال هم گفت: ۲ میلیارد به استقلال پیشنهاد ندادم و مدیربرنامه ام پیگیر کارهایم است، امروز پس از خبر هایی منتشر شد، تمدید قرارداد با امید نورافکن یکی از هدف های اصلی استقلال در فصل نقل و انتقالات بود قرار است فردا او با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را تمدید کند. پیش از این گفته می شد که منصوریان در حالی اجازه حضور نورافکن در اردوی تیم جوانان را می دهد که او حاضر بشود قرارداد خود را با باشگاه برای طولانی مدت تمدید کند.
با وجود این که کاروان تیم جوانان برای حضور در جام جهانی فردا راهی کره جنوبی می شود، قرار است نورافکن فردا با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را تمدید کند و بعد از آن راهی اردوی تیم جوانان در کره جنوبی شود.

ارسال نظر